Menadżer Andrzejewicz: Zrobiła ze mnie idiotę!

Ostro. Przeczytaj oświadczenie Przemysława Nieużyły.

 

 

Przemysław Nieużyła do niedawna był menadżerem Gosi Andrzejewicz i to on prowadził rozmowy z Playboyem na temat sesji rozbieranej gwiazdki. Gdy wybuchła ogólnopolska dyskusja, czy Gosiaczek ma się rozebrać czy nie, sama zainteresowana wydała oświadczenie, krytykując Kubę Wojewódzkiego i Mellera. Zaprzeczając, jakoby miała się rozebrać dla Playboya, podważyła kompetencje swego menadżera. Efekt - menadżer ODSZEDŁ OD GOSI!


 

Nieużyła już menadżerem Gosiaczka nie jest, a że gwiazda ciągle wydaje oświadczenie w sprawie sesji, on sam wydał takowe pisemko. Gosia będzie zła:


 

"Jako że moja BYŁA klientka nieustannie wydaje oświadczenia, sprostowania, modły do ludów itd. ja postanowiłem napisać swoje.


Otóż, cała sprawa zaczęła się od artykułu w Fakcie, który podawał że Gosia rozbierze się w Playboy'u. Była tam moja AUTORYZOWANA wypowiedź, że takowe negocjacje rozpocząłem, lecz o szczegółach mówić nie mogłem, bo tak naprawdę ich NIE było. Gosia doskonale o moich rozmowach z Playboy'em wiedziała i przedstawiła mnie w bardzo złym świetle pisząc sprostowanie na swojej oficjalnej stronie internetowej, że ona w takowej sesji brać udziału nie będzie. To ci psikus- od tamtego momentu zakończyła się nasza współpraca i nie biorę odpowiedzialności za dalsze poczynania Małgorzaty Andrzejewicz.


Nie winię Pana Mellera za wydanie oświadczenia w tej sprawie, gdyż to Gosia pierwsza zrobiła i ze mnie, i z redaktora naczelnego Playboy'a- idiotów Meller zareagował szybko, i może zbyt impulsywnie, gdyż muszę tutaj zaznaczyć że nikt z redakcji Playboy'a nie "podziękował? Gosi za sesje, a rozmowy zakończyły się bez jakiejkolwiek decyzji.


Co do Gosi, no cóż - za ostro reaguje na wszelką krytykę, odbijając piłeczkę i bawiąc się w srutututu z Wojewódzkim, a teraz Mellerem. Gdyby zostawiła tę całą sytuację w spokoju, może wyszłaby na tym lepiej. Teraz mało kto będzie ją traktował poważnie."


Pozdrawiam,

Przemysław Nieużyła

Managing Director

 

 

Prześledź całą sex-aferkę Gosiaczka:

 

Przeczytaj koniecznie: Fakt podaje info o rozbieranej sesji Gosi

Wybucha afera: Wojewódzki nie chce gołej Gosi i prosi Polaków o pomoc

Na koniec: Gosia jedzie po Wojewodzie, czyli tekst przez który straciła menadżera

 

Więcej o:
Komentarze (48)
Menadżer Andrzejewicz: Zrobiła ze mnie idiotę!
Zaloguj się
 • roki1993

  Oceniono 39 razy 31

  Gosia według mnie jest taka kiczowata że to aż śmieszne :D

 • Gość:

  Oceniono 33 razy 29

  piekne nazwisko ma ten byly menadzer

 • littlerock

  Oceniono 54 razy 26

  Toć to kawał słoniny, nie nadaje się do Playboya.

 • dzondzon

  Oceniono 37 razy 23

  no i dobrze, tak powinno być traktowane każde beztalencie...

 • monmag

  Oceniono 30 razy 20

  beznadziejna i strasznie tępa...

 • bjorn

  Oceniono 22 razy 18

  Zdjecia rodem z Playboya są. Oświadczenia są. Nikt sie dla Playbora nie rozbierze. Nikt z nikim pracować nie będzie. Srututu. Czy wszyscy zdrowi?

 • papaczka

  Oceniono 38 razy 18

  P&N Media Polska.
  Pracowałam dla niego do września. Chociaż się nie dogadywaliśmy to jednak braku profesjonalizmu nie mogę mu zarzucić... Wie co robi, i jak wydał takie oświadczenie to widocznie miał jakiś cel w tym...

 • drak

  Oceniono 30 razy 14

  Być zrobionym w balona przez Gosię. Już sam fakt robi z Nieuzyły idiotę. Poza tym człowiek od wizerunku Nigdy nie powinien źle mówić o swoim kliencie. Jego oświadczenie świadczy o braku profesjonalizmu. Nikt nie będzie chciał z nim pracować.

 • dyabeuek

  Oceniono 28 razy 14

  ona jest jak naćpana śpiąca królewna we mgle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX