Świąteczne hity w Radiu Kotek.fm

Już od dzisiaj możesz wprowadzić się w świąteczny klimat słuchając naszego radia.

 

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco. Ponieważ mamy już grudzień i Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, na Kotek.fm można słuchać już świątecznych przebojów.

 

Nie zabraknie wśród nich klasyków, takich jak "Last Christmas" czy "All I Want for Christmas", ale pojawią się także tegoroczne single nagrywane przez młode gwiazdy.

 

Wśród nowych, nieświątecznych piosenek, mamy w radiu nowy kawałek Lenki "Don't Let Me Fall". Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki, która w Polsce stała się popularna dzięki hitowi "The Show".

 


Ale to nie koniec, mamy dla Was dużo więcej nowych muzycznych kawałków. Pozostałe nowe piosenki w Radiu Kotek.fm to Janet Jackson "Make Me", Madonna feat. Lil' Wayne "Revolver", Onerepublic "All The Right Moves", Timbaland feat. Soshy "Morning After Dark" oraz Dead By Sunrise "Crawl Back In".

 

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej" lub "Graj rzadziej" - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu.  Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

 

Słuchajcie Radia Kotek.fm!

Więcej o: