Rusin najdroższa, Richardson tańsza

A Grazia Torbicka kosztuje mniej niż Hubert Urbański. Ranking najdroższych dziennikarzy.

Jeżeli pracujesz w telewizji, a do tego jesteś dziennikarzem czy prowadzącym, to masz spore szanse, na tzw. chałturę. Prowadzenie imprez, konferencji czy eventów to nieodłączny element życia osób związanych z telewizją. Ile dostaje gwiazda tv za poprowadzenie prywatnej imprezy? Zależy oczywiście od popularności. Magazyn "Press" opublikował ranking dziennikarzy do wynajęcia.

Pierwsza dziesiątka:

1. Kinga Rusin (35 tys. zł)

2. Szymon Majewski

3. Wojciech Mann

4. Hubert Urbański (16-18 tys. zł)

5. Grażyna Torbicka (15-16 tys.zł)

6. Magda Mołek (14-16 tys. zł)

7. Krystyna Czubówna (15 tys. zł)

8. Martyna Wojciechowska (14 tys. zł)

9. Marcin Meller (14 tys. zł)

10. Monika Richardson (12-14 tys. zł)

Ciekawe pozycje

Za 12 tysięcy złotych możemy wynająć TVN-owskie gwiazdy takie jak: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Agnieszka Cegielska, Dorota Gardias, Karolina Korwin-Piotrowska.

Maciej Dowbor znalazł się na 28 miejscu rankingu "Press", natomiast jego mama Katarzyna Dowbor 29. Wynajęcie obu gwiazd to 6,6-12 tysięcy złotych.

Na ostatnich miejscach znalazły się gwiazdy: Omena Mensah (7,5 tys. zł), Agnieszka Szulim (7 tys. zł), Paulina Kurzajewska (7 tys. zł) a na samym końcu Rafał Patyra (6 tys. zł).

Mrock

Więcej o:
Komentarze (23)
Rusin najdroższa, Richardson tańsza
Zaloguj się
 • jackyll

  Oceniono 45 razy 33

  Widziałem te gwiazdy gdy prowadzą chałturę, wróc!, konferancjerkę... Maasssakra! Większość z nich, poza Wojtkiem Mannem, Grażką Torbicka i Krystyną Czubówna ma tak niewiele mądrego do przekazania, że szanuje je głównie za te momenty, w których milczą... Największe rozczarowanie wzbudza niskie IQ tychże, żenujacy sposób bycia i przede wszystkim zero klasy... Szefowie firm na swoje firmowe spędy zwykli zapraszać to denne kołtuństwo sądząc, że doda to splendoru imprezie, a najczęciej wychodzi z tego zakalec, który sie ludziom odbija czkawką, ze firma na takich gamoni wydaje 20-40tys złotych, a w firmie nie ma na toner do drukarek, czy na na bony świateczne... Najlepszych konferansjerów nie zobaczycie w telewizji...Oni tam nie chcą pracowac.

 • oko

  Oceniono 8 razy 8

  Niema co się dziwić.Mają swoje 5 minut i je wykorzystują.Oni się nie wpraszają MY ich zapraszamy.Pojawi się ktoś nowy i pójdą w odstawkę,a niewiadomo na ile nowy się wyceni i co sobą będzie reprezentował.Pzd

 • tupkal

  Oceniono 13 razy 7

  Niesamowite jest to, że ci państwo nic innego nie robią i robić nie potrafią .... oprócz chałtury .... a ta jest w cenie jak widać

 • chrabia

  Oceniono 8 razy 6

  a gdzie jest pan Krzysiu??

 • ala3

  Oceniono 18 razy 6

  Boże... to chichające paskudztwo tak się ceni ???? żenada

 • mohikanin

  Oceniono 5 razy 5

  My ich zapraszamy czyli kto? człowieka który myśli jak przeżyć za marną pensję od pierwszego do pierwszego nie stać na "wypożyczenie" takich "gwiazd"...

 • scan33

  Oceniono 11 razy 5

  Problem jest w tym że są idioci którzy im płacą za te chałtury taką kasę! Przecież oni nie kradną!

 • c.t.k.

  Oceniono 25 razy 5

  Wysokie rangą klechy biorą za pokropki tyle samo.To też są
  chałtury-tyle,że w imieniu Pana B.

 • marjola

  Oceniono 8 razy 4

  ŻENADA, ZA TE CHAŁTURY TAKA KASA, NO NIESTETY NIE DOTKNĄŁ ICH KRYZYS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX