Wieczorkowski: "Mógłbym reklamować prezerwatywy"

To chyba kiepski pomysł. W końcu niedawno urodził mu się synek.

W wywiadzie dla "Gali" Jan Wieczorkowski przyznał, że narodziny syna bardzo go zmieniły.

Człowiek automatycznie dorośleje. Przy dziecku zmieniają się priorytety. Z trudem do mnie docierało, że jestem ojcem. Z czasem szło mi coraz lepiej (śmiech) - mówi aktor w rozmowie z magazynem.

Dziś Janek nie zrobiłby rzeczy, na które kiedyś sobie pozwalał. Czego konkretnie znów by nie zrobił?

Nie zjechałbym po pijaku na rowerze ze schodów mojego rodzinnego domu w Krakowie. Ani w kuble na śmieci z góry, jak kiedyś na wyjeździe snowboardowym w Alpach. W jakiejś francuskiej wiosce koledzy w ramach wygłupów wsadzili mnie do ogromnego kosza na śmieci, a ja włożyłem gogle i rzuciłem: "Jedziemy!" - wspomina.

 

W Wieczorkowskim zmieniło się jeszcze coś. Kiedyś nie miał nic przeciwko reklamowaniu szamponu przeciwłupieżowego. Dziś wyraźnie zmienia zdanie!

Byłem wtedy innym człowiekiem. Może potrzebowałem więcej pieniędzy na imprezy? (...) Jeśli scenariusz jest inteligentny, reklamowanie szamponu przeciwłupieżowego jest OK. Ale najpierw aktor powinien zapracować na swój wizerunek. Ja mógłbym reklamować dżinsy, piwo, papierosy, prezerwatywy, samochody - stwierdza Jan.

Widać, że Wieczorkowski uważa, że ma wizerunek macho. Chyba nawet ma rację. A reklamowanie prezerwatyw w momencie, kiedy urodził mu się synek, byłoby nawet zabawne.

 

Więcej o:
Komentarze (13)
Wieczorkowski: "Mógłbym reklamować prezerwatywy"
Zaloguj się
 • edredon

  Oceniono 35 razy 29

  "Ma dziecko, ale... chce reklamować prezerwatywy?" To tak samo jak: nie mają mózgów, ale są redaktorami plotka. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego jak widać.

 • hanna69

  Oceniono 9 razy 9

  Ojej, ma dziecko i chce reklamować prezerwatywy? To rzeczywiście straszne! Jak już ktoś ma dziecko, to w ogóle nie powinien nawet używać prezerwatyw ani żadnych innych środków antykoncepcyjnych. W ogóle nie powinien już współżyć!Ha! Ha!!!

 • greta

  Oceniono 12 razy 6

  a co w tym zabawnego?:/

 • benio2005

  Oceniono 12 razy 4

  ALE DZIWNA SPRAWA REKLAMOWANIE PREZERWATYW POSIADAJĄC DZIECKO??????INACZEJ WYGLĄDA REKLAMOWANIE PLASTRÓW ANTYKONCEPCYJNYCH A PO PEWNYM CZASIE UBOLEWANIE,ŻE SIĘ TAK STRASZNIE PRAGNIE DZIECKA MAJĄC 40LAT-MAM OCZYWIŚCIE NA MYŚLI SKRZYNECKĄ:(:(:(

 • mastrox

  Oceniono 10 razy 4

  zabawne by bylo jakby sie przyznal ze to byla wpadka ;-)

 • mroczny_mroczek

  Oceniono 3 razy 3

  Bierzemy go do tańca z gwiazdami?

 • guru133

  Oceniono 4 razy 2

  Dziecko już ma a za reklamy nieźle płacą. W czym więc problem?

 • samba_samba

  Oceniono 10 razy 2

  Fajne z niego ciacho - podoba mi się w serialu Czas Honoru

 • noltee

  Oceniono 3 razy 1

  widać bachor daje mu się we znaki :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX