Darek Krupa zostanie managerem Moniki Jarosińskiej?

Monika niedługo wydaje płytę. Czy Darek pomoże jej zaistnieć jako piosenkarce?

Jak donosi "Fakt", od momentu, kiedy Dariusz Krupa przestał być managerem Edyty Górniak, inni artyści walą do niego drzwiami i oknami. Podjął już współpracę z Natalią Lesz. Pojawiły się też plotki, że ma się zająć także zespołem Feel - są to jednak tylko i wyłącznie plotki.

 

Darek zdradził natomiast, że prowadzi rozmowy z aktorką i piosenkarką Moniką Jarosińską, która przygotowuje się właśnie do wydawania swojego debiutanckiego albumu.

Monika robi bardzo fajne rzeczy, ma gotowy materiał i świetnie sobie radzi. Na razie nic więcej nie mogę jednak powiedzieć - powiedział "Faktowi".

Postanowiliśmy poprosić o komentarz w tej sprawie samą Monikę. Ta była jednak równie tajemnicza i nie chciała zdradzać żadnych szczegółów.

Owszem, trwają rozmowy. Darek jest zajebistym facetem i wie, o co w tym wszystkim chodzi. Poza tym jest bardzo uroczy - powiedziała Monika Jarosińska w rozmowie z Plotkiem.

Czy poza wzajemnie wymienionymi uprzejmościami z rozmów wyniknie coś więcej? Jest to bardzo prawdopodobne, skoro o sprawie wspomniał sam Darek.

 

Monikę Jarosińską większość z nas kojarzy jako aktorkę. Myślicie, że Krupie uda się uczynić z niej popularną piosenkarkę? Nie powinno być tak trudno - Monika naprawdę świetnie śpiewa.

 

Posłuchajcie jej nowego singla:

 

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Darek Krupa zostanie managerem Moniki Jarosińskiej?
Zaloguj się
 • karo3011

  Oceniono 13 razy 5

  O kurde. jak ja jej nie trawieee.

 • ben_oni

  Oceniono 12 razy 4

  Fajnych czasów dożyłem. Teraz piosenkarki się robi. I potrzebny jest do tego "sprawny" (czytaj: znający kogo trzeba) menago. Talent nie jest niezbędny.

 • bystramyszka

  Oceniono 8 razy 0

  ten Krupa to już przesadza byle co juz bierze ,żeby tylko zarabiać-jedno jest pewne za dużo podwładnych powoduje ,że nawet najlepszy menager nie może się ogarnąć i nikogo wypromowć

 • jacqueline

  Oceniono 8 razy 0

  A któż to wogóle jest, ta Jarosińska?

 • fikumiku

  Oceniono 5 razy -1

  niedługo krupa będzie ładniejszy od edyci ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX