Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 04.12.2009

Notowanie 25: Wzrostów - 2; Spadków - 12; Bez zmian - 0; Nowości - 6.

 

Nowy numer 1!

 

Oto kolejne dwudzieste piąte notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy aż 6 nowości!

 

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

Mamy nowy numer 1. - na Listę Przebojów powrócił zespół RBD. Chociaż oficjalnie rozpadł się na początku roku i z tego powodu nie znalazł się nawet w rankingu Gwiazda Roku - Zespół Roku 2009, to ich piosenki nadal podobają się tak bardzo, że na nie głosujecie. Jak długo "Adios" utrzyma się na szczycie?

 

Kolejny zespół, o którym ostatnio mówi się, że jego czas przemija, udowodnił, że ma hity na pierwszą dziesiątkę. Tokio Hotel w rankingu na Zespół Roku odpadł już w pierwszej rundzie, ale piosenka "World Behind My Wall" zadebiutowała na Liście na miejscu 4.

 

Justin Biber ma w pierwszej dziesiątce aż dwie piosenki! "One Time" na miejscu 8., a od tego tygodnia także "One Less Lonely Girl" na miejscu 5. Czy używanie w tytule piosenek słowa "one" pomoże Justinowi stać się "number one" na Kotkowej liście?

 

Natomiast w propozycjach dużo starszych gwiazd. Mamy dla Was np. piosenkę Madonny nagraną z Lil' Wayne "Revolver" a także Janet Jackson z piosenką "Make Me".

 

Na Liście znajduje się 20 piosenek, ale to nie wszystko. Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

Chcesz zmienić kolejność piosenek na liście? Nic prostszego - GŁOSUJ TUTAJ !