Mucha kontra Richardson, która zostanie jurorką "YCD"?

Miejsce po Weronice Marczuk-Pazurze czeka.

Wciąż nie wiadomo kto zajmie miejsce Weroniki Marczuk-Pazury w jury programu "You Can Dance". Wiadomo, że musi to być kobieta dla równowagi między dwoma byczkami walczącymi o prymat w komisji -  Agustinem Egurrolą i Michałem Pirógiem. Z informacji "Faktu" wynika, że producenci wybiorą pomiędzy Anią Muchą, a Moniką Richardson.

 

Ostateczną decyzję poznamy już wkrótce, ponieważ właśnie rozpoczęto castingi. W tej edycji tancerze, którzy przejdą eliminacje polecą wraz z ekipą "You Can Dance" do słonecznego Tel Awiwu.

 

Gwałtowanie zmalały szansę na angaż Nataszy Urbańskiej. Wszystko przez przegraną w finale "Tańca z gwiazdami".

 

Zagłosujcie w sondzie kto powinien zostać nowym jurorem "YCD", a może macie własne typy, piszcie w komentarzach.

 

Janus

 

 

Która z pań powinna zająć miejsce Weroniki Marczu-Pazury w jury
Komentarze (55)
Mucha kontra Richardson, która zostanie jurorką "YCD"?
Zaloguj się
 • agagab

  Oceniono 21 razy 9

  Nataszy nie lubie.. ale ona coś tam o technikach tańca wie.. Mucha super zatańczyła.. ale to wszystko.. która z nich wogóle ma jakies pojęcie o tancu żeby być jurorką, i komentować to jak ktoś tańczy i decydować kto przejdzie dalej..

 • atena

  Oceniono 18 razy 8

  Natasza jest za " grzeczna " na tego typu program a w jury jest potrzebny ktoś z pazurem wtedy jest ciekawiej

 • lojzo

  Oceniono 24 razy 8

  Tylko Anna Mucha zapewni ciekawe, naturalne komentarze, energię i osobowość, obydwie pozostałe będą coś kurtuazyjnie i mdło cedzić z tym sztucznym medialnym uśmiechem.

 • pazdzioch

  Oceniono 38 razy 6

  TYLKO MUCHA !!!!!!!!!! CO ZA DEBILE GLOSOWALI NA URBANSKA ?

 • tracy

  Oceniono 12 razy 6

  wkurzacz - pisałem ten text na szybko, nawet pochylam głowe i przyznaje zrobiłem błąd, a nawet wielbłąd - cała reszta jest tak jak chciałem napisać i tak ma sie w rzeczywistości, a obrażanie mnie tylko za to , że zrobiłem jeden raz jeden błąd świadczy właśnie o tobie, że nadajesz sie do tańca z piz.ami!!

 • cichyaaa

  Oceniono 27 razy 5

  I po co tam Mucha potrzebna, jej tupetu i zrobienia wszystkiego dla kariery mamy dość, tylko Monika to jest profesjonalizm

 • stysialek141

  Oceniono 21 razy 5

  Mucha..Urbańskiej nie lubie odkąd pojawiła się w biznes show.! Ale każdy ma przecież własne zdanie. A może Iwona Pavlowic?? Ona ma pojęcie p tancu? Albo Galinski. Bo żadna z tych 3 osóbek dużo nie wie o tańcu.
  Albo Ivona Pavlowic albo Piotr Galiński. Według mnie.

 • poterkowa

  Oceniono 17 razy 5

  Chyba mi obojętne kto tylko nie Natasza. Kobieta działa mi niesamowicie na uzębienie. Jej słowa są tak obłudne i zakłamane, że nie można jest słuchać, jak ona zostanie jurorką to dużo ludzi przestanie to oglądać. ŁAcznie ze mną.

 • wiesica101

  Oceniono 15 razy 5

  ale Mucha wyladniala

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX