Najważniejsze wydarzenia 2009! Miejsce 28: Joanna Krupa w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami

 Polka w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami - taka informacja pojawiła się we wrześniu tego roku i od razu zelektryzowała świat rozrywki. Krupa uznawana jest za jedną z najseksowniejszych modelek, które chodzą po ziemi. Jej udział w tanecznym show wybił ją jeszcze wyżej. Zdecydowanie zasługuje na 28 miejsce naszego plebiscytu.

 

Joanna urodziła się w 1979 roku w Warszawie. Jest polską modelką i aktorką. Od 5 roku życia mieszka w Stanach Zjednoczonych. Była twarzą takich magazynów jak Playboy,CKM czy Maxim. Zagrała epizodyczne role w filmach takich jak "Legalna Blondynka", "Planeta Małp" czy "Straszny film 4".

 

Zobacz koniecznie: Ekskluzywny wywiad z Joanną Krupą

 

Jej udział w Dancing with the Stars był wielkim zaskoczeniem nie tylko dla amerykańskiego show-biznesu ale także dla naszego. Tanecznym partnerem Krupy jest Derek Hough. Śmiało można powiedzieć, że to jedna z tych par, które wzbudzają największe emocje w tej edycji DwtS.

 

Zobacz koniecznie: Raport specjalny z amerykańskiego Tańca z Gwiazdami

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Najważniejsze wydarzenia 2009! Miejsce 28: Joanna Krupa w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami
Zaloguj się
 • lukis

  Oceniono 15 razy 13

  W Polsce3 modelki nie mają dużej szansy na kariere. Zmieni sie to może kiedy wejdzie polska wersja programu Next top models co ma nastąpić za rok w tvn. 4 miejsce to dobry wynik.

 • fikumiku

  Oceniono 10 razy 4

  wydarzenie? ludzieee...

 • Gość:

  Oceniono 4 razy 2

  A kiedy będzie o "Napruci winem i palący jakieś zioła"?

 • josie120

  Oceniono 4 razy 2

  co to za wydarzenie!?

 • joasia_15

  Oceniono 3 razy 1

  ; ]]

 • kocica1

  0

  Jako Polka zrobiła w Ameryce karierę!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!! Bo mało jest Polek w Ameryce które są sławne!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX