Wielkie rozdanie nagród - przyznajemy "Plotki Roku"! Głosuj na nominowanych w pierwszej kategorii!

Naszą akcję czas zacząć! Chcąc docenić trud artystów w promowaniu się, organizujemy plebiscyt, w którym przyznamy pierwsze w Polsce nagrody show-biznesowe. Poznajcie nominowanych w kategorii GWIAZDA MEDIALNA ROKU i zagłosujcie na swojego faworyta!

Plotki Roku to pierwsze show-biznesowe nagrody w Polsce. Od 2 grudnia co tydzień będziecie mogli głosować na swoich faworytów nominowanych w poszczególnych kategoriach. W każdej oprócz Nagrody specjalnej nominowanych jest 8 osób, bądź wydarzeń.

 

 

Zwycięzcy wszystkich kategorii zostaną ogłoszeni w styczniu. Ekipa Plotka odwiedzi każdego z kamerą i osobiście wręczy mu nagrodę!

 

1. Gwiazda medialna roku

2. Debiut roku

3. Wydarzenie roku

4. Żena roku

5. Nagroda specjalna dziennikarzy mediów plotkarskich.

 

Dziś ogłaszamy nominowanych w pierwszej kategorii - Gwiazda Medialna Roku. Głosujcie w sondażu u dołu artykułu.

 


 

Nominowani są:

 

Edyta Górniak

 

Piosenkarka w tym roku króluje na łamach tabloidów i w portalach internetowych. Dzięki dobremu pr-owi w wakacje zaliczyła więcej okładek niż Doda. O Edycie było głośno dzięki negocjacjom z "Jak oni śpiewają" w sprawie kontraktu i po rozstaniu z mężem i menadżerem Dariuszem Krupą. Piosenkarka za promocję powinna podziękować Paulli, która konsekwentnie budowała swój wizerunek na podobieństwie do Górniak.

 

Doda

 

Dorotę można bezsprzecznie nazywać największą gwiazdą polskiego "podwórka" z aspiracjami na karierę światową. W tym roku, jak zwykle, popisywała się na wszystkich festiwalach, zdobyła nowego chłopaka, zajęła drugie miejsce w plebiscycie MTV, walczyła w sądzie z Grupą Operacyjną i rozstała się ze swoją wieloletnią menadżerką Mają Sablewską.

 

 

Agnieszka Chylińska

 

Dzięki udziałowi w "Mam Talent" zmieniła się z enfant terrible polskiego show-biznesu w ulubienicę salonów. Agnieszka pokazała swoją kobiecą twarz i publiczność ją pokochała. Na jesieni do sklepów muzycznych trafiła jej nowa płyta. Fani przeżyli szok, gdy zamiast rockowego grania usłyszeli dyskotekowe podkłady. Nie mniej płyta sprzedaje się świetnie - przynajmniej jak na polskie realia.

 

 

Natasza Urbańska

 

W tym roku Natasza Urbańska wyszła z cienia Janusza Józefowicza i wyszło jej to na dobre. Mimo, że chęć występu w Opolu zakończyła się wielką wpadką, były też pozytywy. Latem urodziła córeczkę Kalinę i wyprowadziła się z mężem do dworku pod Warszawą. Na jesieni jej pojedynkiem z Anną Muchą w "Tańcu z gwiazdami" emocjonowała się cała Polska. Mimo przegranej pokazała, że naprawdę potrafi tańczyć i dobrze się przy tym bawić.

 

 

Anna Mucha

 

Ten rok to triumfalny powrót Ani na salony. Chudsza o dobre parę kilogramów i jak zwykle uśmiechnięta. Wreszcie widać, że dobrze czuje się w swoim ciele. Ta pewność siebie zaowocowała podwójną sesją w "Playboyu". Jakby tego było mało wygrała "Taniec z gwiazdami" i spotkała nową miłość. Marcel Sora zapewnia jej oparcie i możliwość wożenia się pięknymi i drogimi samochodami.

 

 

Krzysztof Ibisz

 

Prezenter od wielu lat jest królem wszelkiego rodzaju show i teleturniejów. W tym roku skończyła się jego współpraca z "Jak oni śpiewają", ale Polsat na pewno wymyśli dla niego coś nowego. Od miesięcy trwają spekulacje na temat operacji plastycznych, które przeszedł Ibisz. Kilka dni temu Krzysztof zapowiedział pozwanie tygodnika "Wprost" za opublikowanie okładki ze skrzyżowaną twarzą jego i La Toyi Jackson.

 

 

Kuba Wojewódzki

 

Pierwszy kawaler rzeczypospolitej. W tym roku nie tylko zamienił porsche na ferrari, ale jak zwykle brylował na salonach. Oczywiście za każdym razem z inną dziewczyną i za każdym razem z piękniejszą. Głośno było o jego romansie z Natalią Lesz, widywano go także z Kasią Sowińską. Ostatnio u jego boku mogliśmy zobaczyć hostessę z jego własnego show. Kuba ma też swoją stałą rubrykę w tygodniku "Polityka", która tydzień w tydzień zwiększa mu liczbę wrogów wśród celebrytów piętnowanych za głupie wypowiedzi.

 

 

Tomasz Kammel

 

Większość ludzi po takich porażkach nie podniosłaby się. Afera Kammelgate (zlecanie szkoleń przez partnerkę Katarzynę Niezgodę), utrata pracy w TVP i kontynuacja wywlekania rodzinnych sekretów to musiało boleć. Jednak Tomasz pokazał, że show biznes to jego środowisko naturalne. Dalej się pokazuje i dalej jest zapraszany. Wciąż nie wiadomo, gdzie będzie pracował, ale plany ma wielkie.

 

 

Do piątku możecie głosować na swoich faworytów dobranych w pary. W piątek o godzinie 16.00 rozpocznie się kolejny etap głosowania, w którym zostanie już tylko czwórka nominowanych. Finałową dwójkę poznamy tuż po weekendzie.

 

W środę za tydzień przedstawimy wam nominowanych w kategorii Debiut Roku. Wtedy ruszy też głosowanie!

 

Pamiętajcie, że to od was zależy, do kogo powędruje nagroda Plotka!

 

Więcej o:
Komentarze (158)
Wielkie rozdanie nagród - przyznajemy "Plotki Roku"! Głosuj na nominowanych w pierwszej kategorii!
Zaloguj się
 • kupogon

  Oceniono 38 razy 38

  Aż kur.wa wasza mać! Luty się kończy, a wy styczniowych wyników nie potraficie podać!

 • plodkasz

  Oceniono 48 razy 30

  kammel chyba nie ma szans :)

 • stysialek141

  Oceniono 78 razy 28

  Chylińska!!

 • sarina77

  Oceniono 80 razy 28

  Agnieszka Chylińska

 • kupogon

  Oceniono 28 razy 26

  kamel w kategorii "przekręt roku"

 • ktosktosiowy

  Oceniono 51 razy 25

  Doda na pewno, no i jeszcze Chylińska

 • kikunga

  Oceniono 36 razy 24

  A tak na serio pytam się was Co wam się nie podoba że obstawiam Chylińską i Dodę? każdy może mieć swoje zdanie lub podzielać czyjeś

 • fanfaronada

  Oceniono 34 razy 24

  Rozumiem, że Żenę Roku wygrywa bezdyskusyjnie żenująca Kasia "Sara May" Szczołek Żal.

 • kejtii

  Oceniono 50 razy 22

  miało być niech Aga wygra ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX