Porażkę Nataszy oglądało 6 milionów osób!

Znowu w życiu jej nie wyszło.

Gdy emocje już opadły, przyszedł czas na podsumowania. TVN liczy zyski z 10 edycji "Tańca z gwiazdami" i planuje kolejną odsłonę show. Stacja nie zrezygnuje ze swojego sztandarowego programu z prostej przyczyny - finałowy odcinek według "Presserwis" oglądało aż 6,2 mln osób.

 

Z kolei z danych AGB Nielsen Media Research wynika, że średnia oglądalność show wyniosła 4,9 mln widzów. Na samych reklamach TVN zarobił 47 mln zł. Nadal zastanawiacie się czemu chcą pokazywać ten program?

 

 

TVN i TVN24 od niedzieli żyją finałem programu. Wczoraj w "Faktach" pokazano reportaż o "Tzg", a zwyciężczyni udzieliła wywiadu Kamilowi Durczokowi w programie "Fakty po faktach". Informacja o triumfie Anny Muchy była pokazana jako pilna na pasku TVN 24. Oczywiście wiele osób mówi też o wielkiej przegranej Nataszy Urbańskiej, która nie odbiera telefonów od dziennikarzy. 

 

Obawiamy się, że piosenka "Sen o Dolinie", w której Cugowski śpiewa "Znowu w życiu mi nie wyszło" wejdzie do repertuaru Nataszy Urbańskiej. W sumie to jest mi jej po ludzku szkoda:

 

 

 

 

Szaza