Rutowicz: "Zdecydowanie jestem zwolenniczką podtrzymania zakazu prostytucji"

Jola bierze się za politykę i ostrzega zabierzcie panie z dróg bo je porozjeżdża.
Jola kontra prostytucja Jola Rutowicz ostrzega: Zabierzcie panie z dróg bo je porozjeżdżmam! Jestem zwolenniczką podtrzymania zakazu prostytucji (...) Proszę mi te wszystkie panie zabrać z drogi, bo kiedyś je porozjeżdżam - powiedziała Jola Rutowicz. Niestety Jola Rutowicz nie zakończyła kariery, po kilku cichych miesiącach wypowiedziała się dla "Dziennika. Gazety Prawnej". Zwyciężczyni "Big Brothera" skomentowała pomysł legalizacji prostytucji. Pierwsza część wypowiedzi jest całkowicie przemyślana, jakby gdzieś zasłyszana. Końcówka to popis "jolantyzmu". - Zalegalizować prostytucję?! Wyobraźmy sobie, że obsłużeni klienci po wszystkim odchodzą z kwitkiem... z kasy fiskalnej! Zabawne! Nie rozumiem, jak w ogóle można myśleć o legalizowaniu czegoś, co powinno się zwalczać. Jasne, że dzięki temu zwiększyłyby się wpływy do budżetu państwa... No, ale jakim kosztem? To czysta hipokryzja! Legalizacja prostytucji wiązałaby się przecież z umieszczeniem tej profesji na wykazie zawodów. Wyobraźmy sobie więc dziecko zapytane, kim chce zostać w przyszłości? "Prostytutką, mamo! Przecież to legalny i bardzo dobrze płatny zawód". Zdecydowanie jestem zwolenniczką podtrzymania zakazu prostytucji. Aha, i proszę mi te wszystkie panie zabrać z drogi, bo kiedyś niechcący je porozjeżdżam... - mówiła Rutowicz. Jola nie pomyślała, że jak znikną panie z dróg i ulic to nie będzie miała skąd czerpać inspiracji do swoich kreacji i jej styl mocno na tym ucierpi.

Niestety Jola Rutowicz nie zakończyła kariery, po kilku cichych miesiącach wypowiedziała się dla "Dziennika. Gazety Prawnej". Zwyciężczyni Big Brothera skomentowała pomysł legalizacji prostytucji.

 

Pierwsza część wypowiedzi jest całkowicie przemyślana, jakby gdzieś zasłyszana. Końcówka to popis Jolantyzmu.

 

Zalegalizować prostytucję?! Wyobraźmy sobie, że obsłużeni klienci po wszystkim odchodzą z kwitkiem... z kasy fiskalnej! Zabawne! Nie rozumiem, jak w ogóle można myśleć o legalizowaniu czegoś, co powinno się zwalczać. Jasne, że dzięki temu zwiększyłyby się wpływy do budżetu państwa... No, ale jakim kosztem? To czysta hipokryzja! Legalizacja prostytucji wiązałaby się przecież z umieszczeniem tej profesji na wykazie zawodów. Wyobraźmy sobie więc dziecko zapytane, kim chce zostać w przyszłości? "Prostytutką, mamo! Przecież to legalny i bardzo dobrze płatny zawód". Zdecydowanie jestem zwolenniczką podtrzymania zakazu prostytucji. Aha, i proszę mi te wszystkie panie zabrać z drogi, bo kiedyś niechcący je porozjeżdżam...

 

Jola nie pomyślała, że jak znikną panie z dróg i ulic to nie będzie miała skąd czerpać inspiracji do swoich kreacji i jej styl zatrzyma się w ewolucji.

 

 

 

Janus

Komentarze (36)
Rutowicz: "Zdecydowanie jestem zwolenniczką podtrzymania zakazu prostytucji"
Zaloguj się
 • blackpearl

  Oceniono 13 razy 13

  No ma rację Jola, Chociaż raz:D
  Ale sama ubiera się jak tanie prostytutki.

 • oona

  Oceniono 12 razy 12

  Jolka dobrze powiedziała. Jestem tego samego zdania. Karac tzw. klientów, wyłapac alfonsostwo.

 • proboscis

  Oceniono 23 razy 11

  Może już mi się na mózg rzuciło, ale wydaje mi się, że Jolka zmądrzała. Jeśli rozumie znaczenie słowa hipokryzja to jest na dobrej drodze.

 • bakusiania

  Oceniono 23 razy 11

  cosma - zawiść Ci chyba mózg wyżera, bo to co palnęłaś jest zdecydowanie poniżej poziomu nawet samej Rutowicz! dziewczyny proponuje, żebyście wróciły w edukacji do klasy VI Szkoły podstawowej na język polski, na zajęcia pod tytułem "interpretacja tekstu i czytanie ze zrozumieniem" i potem oceniały czyjąś wypowiedź... a nie jej autora. Ja uważam jako nauczyciel z wykształcenia, że Jolka akurat w tej wypowiedzi ma sporo racji... kto UMIE CZYTAĆ, A NIE TYLKO OGLĄDAĆ KOLOROWE OBRAZKI niech sie zastanowi

 • calineczka_94

  Oceniono 16 razy 10

  mimoże uważam ją za idjotkę to choć raz powiedziała coś mądrego

 • fikumiku

  Oceniono 12 razy 10

  faktycznie, poza ostatnim zdaniem to szła jak burza ;) poszła na kurs czy zapomniała, ze udaje głupią?

 • justynak89

  Oceniono 12 razy 8

  Zaskakuje wypowiedziami...

 • vanessaaa

  Oceniono 34 razy 8

  i mówi to 'kobietopodobne' stworzenie,które uwaza się za żelazną dziewicę ubraną w lateks,rzekomo piep_rzącą się z naczelnym pedałem szoł-bizu. co za żałosna istota.

 • bella90101

  Oceniono 20 razy 8

  zgadzam się z bakusiania i z Jolą Również jestem przeciw prostytucji i Rutowicz mądrze tu powiedziała... Kasiulinka28 czy Cosma chciałybyście, żeby wasze dzieci miały kiedyś takie marzenia bo ja nie!!!!!!!! Uważam, że trzeba z tym walczyć !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX