Mucha dostała rolę w "Na Wspólnej"!

Jej zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" była TVN-owi na rękę?
Zagra w "Na Wspólnej" Jej zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" było TVN-owi na rękę? Anna Mucha dostała rolę w serialu "Na Wspólnej". Za jeden dzień zdjęciowy zgarnie 8 tys. zł. Pomogło jej zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"? Anna Mucha szturmem zdobyła sympatię widzów "Tańca z gwiazdami" i zgarnęła Kryształową Kulę. Teraz rozpoczyna się chyba najlepszy okres w jej karierze. W końcu nie jest tylko gwiazdą "M jak miłość". "Super Express" dowiedział się, że Mucha dostała rolę w "Na Wspólnej". Za jeden dzień zdjęciowy zgarnie 8 tysięcy złotych. - Rozmowy z Anią trwają non stop. Negocjowana jest nie tylko stawka za jej pracę, ale i rola, jaką miałaby zagrać. Plany są takie, że Mucha zagra gwiazdę - aktorkę lub piosenkarkę. Nie wiadomo jeszcze, w życiu którego bohatera się pojawi. Ale nad tym głowę będą łamać sobie scenarzyści - zdradzają informatorzy "Super Expressu". Troszeczkę wygląda to tak jakby ta rola była pisana dla Muchy. Nie ważne kogo zagra i za ile. Ważne, żeby zagrała. Wygrana Muchy w "Tańcu z gwiazdami" była TVN-owi na rękę, bo jak widać stacja ma względem jej wiele planów. Rola w "Na Wspólnej", fotel jurora "You Can Dance" i jeszcze praca w "Dzień Dobry TVN".

Anna Mucha szturmem zdobyła sympatię widzów "Tańca z gwiazdami" i zgarnęła Kryształową Kulę. Teraz rozpoczyna się chyba najlepszy okres w jej karierze.

 

W końcu nie jest tylko gwiazdą "M jak miłość"."Super Express" dowiedział się, żeMucha dostała rolę w "Na Wspólnej". Za jeden dzień zdjęciowy zgarnie 8 tysięcy złotych. 

Rozmowy z Anią trwają non stop. Negocjowana jest nie tylko stawka za jej pracę, ale i rola, jaką miałaby zagrać. Plany są takie, że Mucha zagra gwiazdę. Aktorkę lub piosenkarkę. Nie wiadomo jeszcze, w życiu którego bohatera się pojawi. Ale nad tym głowę będą łamać sobie scenarzyści - zdradzają informatorzy "Super Expressu". 

 

 

Troszeczkę wygląda to tak jakby ta rola była pisana dla Muchy. Nie ważne kogo zagra i za ile. Ważne, żeby zagrała. Wygrana Muchy w "Tańcu z gwiazdami" była TVN-owi na rękę, bo jak widać stacja ma względem jej wiele planów. Rola w "Na Wspólnej", fotel jurora "You Can dance" i jeszcze praca w "DDTVN"...

 

Szaza

 

Komentarze (45)
Mucha dostała rolę w "Na Wspólnej"!
Zaloguj się
 • jackyll

  Oceniono 45 razy 27

  Zupełnie mnie ona i jej kariera nie wzrusza i nie porusza. Kariera robiona na manipulowanych wynikach i na nachalnej promocji w stacji tv...to żaden sukces.

 • gochagocha

  Oceniono 40 razy 20

  TYLE SŁODYCZY ZASERWUJE NAM TVN W POSTACI ANI MUCHY,ŻE W KOŃCU DOSTANIEMY MDŁOŚCI OD NADMIARU.ZNOWU WYEKSPLOATUJĄ "GWIAZDĘ" ZATRUDNIAJĄC JĄ WSZĘDZIE,GDZIE SIĘ DA,A JAK SIĘ ZNUDZI...ŻEGNAJ MAŁA

 • vanessaaa

  Oceniono 47 razy 17

  bo to wszystko było ukartowane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • lala82

  Oceniono 43 razy 17

  Ludzie litosci, czy teraz bede skazana na nie ogladanie niczego w tv ;/ teraz wiadomo ze wszystko zostalo ukartowane zeby jeszce bardziej wykreowac zenujaca gwiazdeczke...

 • nicola22

  Oceniono 32 razy 16

  Jedna z wielu gwiazdek,które nie będą aktorkami... Tancerką też niestety nie jest.Chyba nie uwierzyła w to po tej ustawce?

 • diver77

  Oceniono 32 razy 16

  Zamiast dawać szansę jakimś nowym świeżym twarzom... są przecież na pewno młode aktorki w teatrach... cały Star System TVN-u opiera się na dosłownie kilku osobach które się promuje za wszelką cenę na wielkie gwiazdy żeby zarobić na nich maximum kasy !
  A ponieważ w Polsacie jest tylko Pazura i siatkówka a w TVP PiS i Kraśko to właściwie telewizora można w ogóle nie oglądać! No chyba że wróci w końcu... Hanna Lis?

 • kimciaaa

  Oceniono 25 razy 15

  z tym, że "Teraz rozpoczyna się chyba najlepszy okres w jej karierze" macie rację.

 • elopakero

  Oceniono 37 razy 13

  czy wy tego nie widzicie? Wygrana Muchy w TzG byla zaplanowala. Są nawet na to dowody , teraz jak widac ma juz wczedzie role O.o dziwne troche bo jakos inni wygrani w wczesniejszych edycjach nie byli odrazu tak popularni... jak ona teraz ;]

 • monika84

  Oceniono 37 razy 13

  wezcie sie ludzie zastanowcie przeciesz ona jest beznadziejna i znow swoja sztucznoscia zrobi zniego badziewie.i ja napewno juz nie bede go ogladac nie znam muchy ale dlamnie jest jednym wielkim gó... gdzie sie nie pojawi tam nasmrodzi beznadzieja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX