30 najważniejszych wydarzeń 2009 roku! Poznaj miejsce 30

Wraz z pierwszym grudnia startujemy z naszym plebiscytem "30 najważniejszych wydarzeń 2009 roku". Dziś miejsce 30.

 

Co przyniósł nam rok 2009? Przede wszystkim ogromne afery takie jak "Kammelgate" czy aferę Weroniki Marczuk-Pazury. Wielu plotek przysporzył nam także Roman Polański. O tym pisał nie tylko Plotek.pl, ale i opiniotwórcze serwisy czy gazety. To dowód na to, że polski show-biznes naprawdę nabiera tempa.

 

Prześledź koniecznie zeszłoroczną edycję "30 najważniejszych wydarzeń 2008 roku" 

 

 

Prócz wielkich afer miejsce miały także zabawne wpadki, żenujące wypowiedzi gwiazd czy pojawienie się na rynku debiutantów. Śmiało możemy powiedzieć, że rok 2009 jest rokiem polskiego show-biznesu.

 

Dlatego też, redakcja Plotek.pl przeanalizowała cały rok i wybrała trzydzieści najważniejszych wydarzeń roku 2009.

 

Codziennie będziemy wam prezentować poszczególne miejsca, a wielki finał już w Sylwestra. Wtedy też dowiemy się, co było wydarzeniem numer jeden. Dziś miejsce trzydzieste. Zaczynamy odliczanie.

 


Miejsce 30 - Anna Mucha w Playboyu.

 

Rozbierana sesja Ani Muchy w najpopularniejszym magazynie dla panów wzbudziła sensacje. Dwie sesja październikowego Playboya, gdzie Mucha pokazała swe wdzięki, odbiły się szerokim echem. 

 

O tej sesji mówiło się już miesiąc przed jej publikacją. Warto było czekać. Warto było uznać to wydarzenie, za jedno z najważniejszych. Aniu - dziękujemy.

 

 

Fot. Playboy, nr 10 (202), październik 2009