ANNA MUCHA WYGRAŁA TANIEC Z GWIAZDAMI!!!

Takiego wyniku głosowania nikt się nie spodziewał. Wygrała o zaledwie ułamek procenta.
Mucha wygrała "TzG" Takiego wyniku głosowania nikt się nie spodziewał. Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z Gwiazdami". Pokonała drugą finalistkę Nataszę Urbańską stosunkiem głosów telewidzów 50,01 proc. do 49,99 proc. Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z Gwiazdami". Takiego werdyktu życzyli sobie nie tylko internauci, ale także widzowie stacji TVN. Mucha w finale tanecznego show walczyła o główną nagrodę z Nataszą Urbańską. Mówi się, że był to najbardziej zacięty pojedynek wśród wszystkich dziesięciu edycji "Tańca z Gwiazdami". Podczas finału Natasza Urbańska i Anna Mucha zatańczyły po trzy tańce. Ostatnie występy to tzw. freestyle, czyli dowolnie wybrany przez finalistów tańce oraz choreografie. Wszystkim tańcom finałowym towarzyszył łzy wzruszenia, wielkie emocje oraz zaskakujące chwile. Najbardziej surowa wśród jury Iwona Pavlović podczas ostatniego tańca Nataszy Urbańskiej popłakała się. Wzruszenia nie kryła także inna członkini jury Beata Tyszkiewicz. Podczas trwania finału prowadzący Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski podawali cząstkowe wyniki głosowania telewidzów. Głosy rozkładały się równomiernie: 50 proc. na 50 proc. To wzbudziło podejrzenia internautów. Gdy w studio TVN podawane były wyniki cząstkowe, na oficjalnej stronie były także publikowane wyniki, jednak zupełnie inne. Według oficjalnej strony show stosunek głosów prezentował się następująco: Urbańska 53,43 proc., Mucha 46,57 proc. Ostatecznie podczas ogłaszania oficjalnym wyników Anna Mucha wygrała z Nataszą Urbańską stosunkiem głosów: 50,01 proc. do 49,99 proc. Pierwszy raz w historii telewizji głosy widzów rozłożyły się w tak spektakularny sposób. Wielkim zaskoczeniem okazał się także występ kontrowersyjnej Dody. Wokalistka ogłosiła przed swoim muzycznym występem, że będzie to show godne królowej. I faktycznie tak było. Jednak zamiast golizny i prowokujących gestów w stronę byłego męża Radka Majdana, który brał udział w tej edycji show, zobaczyliśmy liryczną Dodę w piosence Ewy Bem "Gram o Wszystko".

 

 

To już pewne.Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję Tańca z Gwiazdami. Takiego werdyktu życzyli sobie nie tylko internauci, ale także widzowie stacji TVN. Mucha w finale tanecznego show walczyła o główną nagrodę z Nataszą Urbańską. Mówi się, że był to najbardziej zacięty pojedynek wśród wszystkich, dziesięciu edycji Tańca z Gwiazdami. 

 

Zobacz koniecznie: Sondaż serwisu Plotek.pl - 40 tysięcy internautów oddało głos

 

Trzy finałowe rundy, dwie pary, jeden parkiet

Podczas finału Natasza Urbańska i Anna Mucha zatańczyły po trzy tańce. Ostatnie występy to tzw. freestyle, czyli dowolnie wybrany przez finalistów tańce oraz choreografie. 

 

Przeczytaj koniecznie: Relacja z finału 10 edycji Tańca z Gwiazdami. Wszystkie tańce. 

 

Wszystkim tańcom finałowym towarzyszył łzy wzruszenia, wielkie emocje oraz zaskakujące chwile. Najbardziej surowa wśród jury Iwona Pavlović podczas ostatniego tańca Nataszy Urbańskiej popłakała się. Wzruszenia nie kryła także inna członkini jury Beata Tyszkiewicz.

 

Zaskakujące wyniki głosowania telewidzów

 

Podczas trwania finału, prowadzący Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski podawali cząstkowe wyniki głosowania telewidzów. Głosy rozkładały się równomiernie: 50% na 50 %. To wzbudziło podejrzenia internautów. Gdy w studio TVN podawane były wyniki cząstkowe, na oficjalnej stronie były podawane także wyniki, jednak zupełnie inne. Według oficjalnej strony show stosunek głosów prezentował się następująco:  Urbańska 53,43%, a Mucha 46,57%.

 

Ostatecznie podczas ogłaszania oficjalnym wyników Anna Mucha wygrała z Nataszą Urbańską stosunkiem głosów: 50,01% do 49,99%. Pierwszy raz w historii telewizji głosy widzów rozłożyły się w tak spektakularny sposób. 

 

Doda w finale Tańca z Gwiazdami

 

Wielkim zaskoczeniem okazał się także występ kontrowersyjnej Dody.  Wokalistka ogłosiła przed swoim muzycznym występem, że będzie to show godne królowej. I faktycznie tak było. Jednak zamiast golizny i prowokujących gestów w stronę byłego męża Radka Majdana, który brał udział w tej edycji show, zobaczyliśmy liryczną Dodę w piosence Ewy Bem "Gram o Wszystko":

 

  

Więcej o: