Finał "Tańca z gwiazdami" - kto zdobędzie Kryształową Kulę? SONDAŻ

X jubileuszowa edycja "TzG" od samego początku miała dwie faworytki. Dzisiaj w finale zmierzy się Natasz Urbańska i Anna Mucha. Zagłosuj w naszym sondażu wybierz swoją faworytkę!

Dzisiaj kończy się jubileuszowa X edycja "Tańca z gwiazdami". Tym razem po kilku słabszych seriach udało się zgromadzić na parkiecie prawdziwe gwiazdy, a nie same pogodynki i imprezowi celebryci. Anna Mucha i Natasza Urbańska od początku były faworytkami i to one zmierzą się w finale. Obie piękne i pragnące wygranej, która ma im pomóc w karierze.

 

Finał budzi bardzo dużo emocji. Zakłady można robić u bukmacherów. Jak na razie minimalną faworytką jest Mucha, ale różnice nie są duże. 

 

ANNA MUCHA

 

Zadebiutowała w wieku zaledwie 9 lat i to u samego Andrzeja Wajdy w filmie "Korczak". Jej kariera nabrała tempa dzięki roli Danki Dresner w "Liście Schindlera" Stevena Spielberga. Później niestety nie było już tak wybitnie, a kulminacją aktorskiego dorobku okazała się rola w telenoweli "M jak miłość". Mucha próbowała uczyć się aktorstwa w Nowym Jorku, ale szkoła nie wiele jej pomogła.

 

W tym roku znowu zrobiło się o niej głośno. Występuje w "Tańcu z gwiazdami" i rozebrała się w podwójnej sesji w "Playboyu". Nikt nie dawał jej dużych szans w show, wszyscy się spodziewali jej wygłupów. A tymczasem wylądowała w finale i to dzięki bardzo dobrym tańcom. Ani partneruje w "TzG" największy przystojniak wśród tancerzy Rafał Maserak.  

 

 

 

NATASZA URBAŃSKA

 

Trampoliną dla jej kariery była współpraca z teatrem Buffo i późniejszy związek z jego dyrektorem Januszem Józefowiczem. Choreograf pomógł znaleźć Nataszy odpowiednią drogę i otworzył przed nią wiele drzwi. Ma przewagę nad Muchą ponieważ na co dzień zajmuje się tańcem, ale w wydaniu estradowym a nie towarzyskim. Jej ciału jest łatwiej przystosować się do intensywnej pracy.

 

Występ w "Tańcu z gwiazdami" ma dodatkową symbolikę. W "Jak oni śpiewają" Natasza przegrała w finale z Agnieszką Włodarczyk. Druga porażka oznaczałaby poważne problem, szczególnie w jej związku z Januszem Józefowiczem, który jest perfekcjonistą. Urbańskiej w "TzG" partneruje nowy partner z za naszej południowej granicy Jan Kliment.

 

 

 

 

Zagłosujcie w naszej sondzie na swoją faworytkę w SONDZIE!

Kto wygra Taniec z Gwiazdami?
Więcej o: