Gosia Andrzejewicz jedzie po Wojewódzkim

Oświadczenie Gosi. Dobra lektura na weekend.

 

Kuba Wojewódzki jakiś czas temu na łamach "Polityki" skomentowała doniesienia mediów o sesji rozbieranej Gosi Andrzejewicz w Playboyu. Kuba pisał wtedy tak:

Magazyn Playboy kojarzył nam się zawsze z wysoką półką dziennikarstwa, jakości czy nagości. Przeżywaliśmy kiedyś na rozkładówce Monikę Sewioło, divę Big Brothera, przecieraliśmy oczy przy Frytce, kobiecie jacuzzowego renesansu, dziś mówimy sobie wyraźne stop. Na okładce pojawić się ma pierwsza dziewica show-biznesu Gosia Andrzejewicz. Papier bywa cierpliwy, smakosze mniej - napisał w "Polityce" Kuba.  

A dziś Gosia pisze tak:

Dziennikarstwo kojarzyło nam się zawsze z wysoką jakością merytoryczną, profesjonalizmem, etyką zawodową - czyli tym, czego Wojewódzkiemu zupełnie brak... Lukratywna posadka w "Polityce" zobowiązuje go do obierania na celownik wytypowanych osób i atakowania ich w sposób umożliwiający dalsze lansowanie się i pewne zyski, a wszystko w atmosferze ogólnego skandalu/Onet.pl

Mocne? Gosia jedzie dalej. Tym razem krytykuje Kubę za jego zamiłowania do Porsche: 

Gdyby rzeczywiście tak bardzo interesował się moją osobą wiedziałby, że nie planuję rozbieranej sesji w "Playboyu", o czym napisałam w oświadczeniu, które zamieściłam na mojej oficjalnej stronie internetowej, dwa tygodnie przed publikacją jego tekstu. Jak jednak się domyślam, tylko tego typu działania i taka postawa, to przepustka do kolejnego Porsche/Onet.pl

Znając nasz show-biznes kolejny ruch powinien wykonać sam Wojewódzki. Cios za cios. I na to liczymy. 

 

Więcej o:
Komentarze (67)
Gosia Andrzejewicz jedzie po Wojewódzkim
Zaloguj się
 • proboscis

  Oceniono 75 razy 39

  Myślicie, że to napisała Gosia? Na pewno nie, bo ona nie jest na tyle mądra, aby używać takich słów jak: lukratywny, jakość merytoryczna. Na pewno kazała komuś napisać taki tekst, a sama ona na pewno nie zna jego przesłania, bo mądrych słów ona nie rozumie.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 49 razy 35

  Wojewódzki zamienił porsche na ferrari 2 lata przed tym jak Gosia opublikowała swoje oświadczenie.

 • doma_95

  Oceniono 35 razy 25

  wcale po nim nie pojechała, czekam co powie Wojewódzki ;D

 • Gość:

  Oceniono 30 razy 22

  slodzik: słuchaj, dziecko, jeszcze jeden taki wybryk i zgłoszę moderatorom tej strony skargę o Twoje zachowanie. Najwyraźniej jesteś niezbyt inteligentnym dzieckiem, skrzywdzonym przez los, szukającym szczęścia na portalu plotkarskim, skoro nie potrafisz nawet kulturalnie napisać. Rozumiem, 12-latki nie mają jeszcze rozwiniętego umysłu, ale żeby promieniować taką nienawiścią? Dziecko, zastanów się nad swoją egzystencją, nie żyjemy już w slumsach jak kiedyś. Naprawdę, poszukaj wartości życiowych, a nie tylko potrafisz kogoś obrażać.

 • zdziwiony

  Oceniono 18 razy 14

  wojewodzki ostatnio jakby bez zmarszczek na twoarzy , chyba pozazdroscil liftingu koledze po fachu

 • hanna69

  Oceniono 28 razy 14

  Ja nie chcę, żeby się ta Gosia rozebrała w Playboyu. Wolę, żeby się Wojewódzki rozebrał.

 • lacrymosa

  Oceniono 34 razy 14

  Wedlug mnie nie dowalila mu niczym...niestety nie potrafi odpowiedziec tak aby komus dopiec...ale czego mozna sie spodziewac po takiej "osobce"...nie znosze jej.

 • astra1

  Oceniono 40 razy 14

  To straszne, ona naprawdę wierzy w istnienie układu, który nakazuje pisać o niej źle. Polityka jest moim ulubionym tygodnikiem i przestanę ją kupować w dniu kiedy zaczną poważnie interesować się Panią Małgorzatą A.

 • ladyzgaga

  Oceniono 24 razy 14

  Rzeczywiście, uśmiałam się po pachy:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX