Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 27.11.2009

Notowanie 24: Wzrostów - 5; Spadków - 10; Bez zmian - 2; Nowości - 3.

 

Oto kolejne dwudzieste czwarte notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy 3 nowości!

 


TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

   Wszystkie nowości w tym tygodniu są bardzo ciekawe i mają duże szanse na dostanie się do pierwszej trójki:

 

RBD "Adios"- tego zespołu nie trzeba przedstawiać. Chociaż oficjalnie już nie istnieje, to ma bardzo wielu fanów w Polsce, a wielu z nich czyta Kotka i głosuje w naszej Liście Przebojów. W związku z tym piosence udało się zadebiutować bardzo wysoko, bo na 4 miejscu.

 

Demi Lovato "Gift of a Friend" - na Forum Kotka często pojawiają się dyskusje na temat talentu Demi. Czy jest dobrą aktorką? Czy jest dobrą piosenkarką? Najwyraźniej jej piosenki Wam się podobają, bo nowy utwór wokalistki znalazł się w tym tygodniu na 5 miejscu!

 

Paramore "Brick By Boring Brick" - niektórzy zarzucają zespołowi, że swoją popularność zawdzięcza jednynie "Zmierzchowi". Chyba nie jest to do końca prawdą, bo nowy singiel świetnie sobie radzi i już po tygodniu w propozycjach dostał się do pierwszej dziesiątki Listy Przebojów.

 

Dalszy los tych utworów zależy od Was - Głosujcie!

 

   Mamy także nowe kawałki w propozycjach do Listy:

 

Justin Bieber "One Less Lonely Girl" - ten wykonawca ma już jeden kawałek w pierwszej trójce, ale teraz jest ogromnie popularny, więc pewnie dużo osób zagłosuje też na tą propozycję.

 

Tokio Hotel "World Behind My Wall" - to zespół, który wywołuje skrajne emocje. Mimo to, ma wielu wiernych fanów i zapewne zagłosują oni na nową piosenkę w propozycjach.

 

Emily Osment "Found Out About You" - ta skromna dziewczyna potrafi zjednać sobie serca słuhcaczy, więc całkiem możliwe, że jej nowa piosenka za tydzien będzie już na Liście.

 

Na Liście znajduje się 20 piosenek, ale to nie wszystko. Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

Chcesz zmienić kolejność piosenek na liście? Nic prostszego - GŁOSUJ TUTAJ !

 

Więcej o: