Skrzynecka dostanie program w TVN Style?

Idzie w ślady Mołek, Wellman i Pieńkowskiej?
Skrzynecka w TVN Style? Idzie w ślady Mołek, Wellman i Pieńkowskiej? Tygodnik "Na żywo" dowiedział się, że Katarzyna Skrzynecka ubiega się o etat w telewizji TVN Style, w której chce prowadzić nowy talk-show. Kasia Skrzynecka od kilku lat prowadzi "Taniec z gwiazdami". To praca dobrze płatna, ale pewnie trochę nudna. Tygodnik "Na żywo" dowiedział się, że Skrzynecka ubiega się o etat w telewizji TVN Style. Chce prowadzić nowy talk-show. Los Skrzyneckiej zależy teraz od... Katarzyny Montgomery. Dziennikarka pracowała kiedyś w TVN Style, ale teraz jest gospodynią programu "Mała czarna" w TV4. Jeśli Montgomery (prywatnie przyjaciółka Skrzyneckiej) zgodzi się wrócić do TVN Style, Kasia dostanie nową pracę. Skrzynecka byłaby kolejną gwiazdą TVN-u, która dorabia sobie w TVN Style. Swoje programy mają już tam: Magda Mołek, Dorota Wellman i Jolanta Pieńkowska.

Kasia Skrzynecka od kilku lat prowadzi "Taniec z gwiazdami". To praca dobrze płatna, ale pewnie trochę nudna. Tygodnik "Na żywo" dowiedział się, że Skrzynecka ubiega się o etat w telewizji TVN Style. Chce prowadzić nowy talk-show. Los Skrzyneckiej zależy teraz od... Katarzyny Montgomery.

 

 

Dziennikarka pracowała kiedyś w TVN Style, ale teraz jest gospodynią programu "Mała czarna" w TV4. Jeśli Montgomery ( swoją drogą to przyjaciółka Skrzyneckiej) zgodzi się wrócić do TVN Style, Kasia dostanie nową pracę.

 

Skrzynecka byłaby kolejną gwiazdą TVN-u, która dorabia sobie w TVN Style. Swoje programy mają już tam: Magda Mołek, Dorota Wellman i Jolanta Pieńkowska.

 

Szaza