Kammel, Richardson, Cichopek - walczą o pracę i ćwierć miliona! SONDAŻ

Cała trójka chce prowadzić w telewizji losowania Lotto, które już wkrótce przemienią się w widowiskowe talk-show. Kto ma największe szanse?
Rywalizacja o Lotto Kto ma największe szanse? Kto poprowadzi losowania Lotto? Jeśli prawo do ich emisji wywalczy TVN, to zobaczymy Monikę Richardsona albo Kasię Cichopek, a jeśli TVP, to Tomasza Kammela. Prywatna telewizja TVN oraz publiczna "Jedynka" od lat toczą batalię o widza. Rywalizacja zaostrza się, ponieważ władze obu stacji dodatkowo walczą teraz o prawo do emisji losowań Lotto. "Super Express" dowiedział się, że Totalizator Sportowy chce zmienić formułę losowań. Zamiast nudnego programu, widowiskowe show, które przyciągnie przed telewizory młodych ludzi. Losowania mają prowadzić popularne osoby. Decydujący głos w sprawie wyboru prowadzącego będzie miała stacja, która wygra przetarg. Już teraz wiadomo, że z ramienia TVN do walki o prowadzenie programu i roczne wynagrodzenie w wysokości 250 tysięcy złotych będą walczyły: Kasia Cichopek i Monika Richardson. Większe szanse ma oczywiście Monika. Co się stanie jak wygra Telewizja Publiczna? Losowania poprowadzi Kammel, Tomasz Kammel.

Prywatna telewizja TVN oraz publiczna Jedynka od lat toczą batalię o widza. Rywalizacja zaostrza się, ponieważ władze obu stacji dodatkowo walczą teraz o prawo do emisji losowań Lotto.

 

"Super Express" dowiedział się, że Totalizator Sportowy chce zmienić formułę losowań. Zamiast nudnego programu, widowiskowe show, które przyciągnie przed telewizory młodych ludzi. Losowania mają prowadzić popularne osoby. Decydujący głos w sprawie wyboru prowadzącego będzie miała stacja, która wygra przetarg. 

 

 

Już teraz wiadomo, że z ramienia TVN do walki o prowadzenie programu i roczne wynagrodzenie w wysokości 250 tysięcy złotych będą walczyły:Kasia Cichopek i Monika Richardson. Większe szanse ma oczywiście Monika. Co się stanie jak wygra Telewizja Publiczna? Losowania poprowadzi Kammel, Tomasz Kammel.   

 

Szaza

Kto powinien prowadzić losowania Lotto?