Snoop Dogg i Black Eyed Peas w filmie Artur i zemsta Maltazara!

Utwór Meet Me Halfway zespołu Black Eyed Peas promuje produkcję Artur i zemsta Maltazara

 

Członkowie słynnej formacji Black Eyed Peas zagrali w najnowszym filmie animowanym Luca Bessona "Artur i zemsta Maltazara" - kontynuacji przeboju kultowego reżysera. Fergie i Will I Am wcielili się w role najbardziej zakręconych Minimków, użyczając swoich głosów bohaterom o imionach "Replay" i "Snow". Wsparli tym samym znanego już z pierwszej części Snoop Dogga, filmowego "Maxa". 


 

Tylko Snoop Dogg mógł obdarzyć głosem najbardziej wyluzowanego spośród Minimków, właściciela klubu Jaimabar i miłośnika Afrobitów. Fergie odegrała rolę jego kuzyna "Replaya", genialnego kieszonkowca, który zna wszystkich i wie o wszystkim. Może jednak stracić swoją reputację w półświatku, jeśli wyjdzie na jaw, że nosi perukę... Kolejnym kuzynem Maksa jest "Snow" (Will I Am), który cały czas wałęsa się po Rajskiej Alei, lecz jakoś nie może zrzucić zbędnych kilogramów. Skupia na sobie uwagę dziesiątkami odblaskowych bransoletek, które stara się wcisnąć naiwnym turystom.

 

 

Black Eyed Peas nie tylko wzięli udział w nagraniach dubbingu. Ich utwór zatytułowany "Meet Me Halfway" będzie także singlem promującym film.

 

Premiera filmu 1.01.2010


>>Przeczytaj informacje o filmie "Artur i zemsta Maltazara"<<

 

Więcej o: