Listopadowe nowości w radiu

Ostatnio na Kotek.fm pojawiło się bardzo dużo nowych kawałków.

 

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco. Dzisiaj kilka słów o piosenkach, które pojawiły się w ostatnim czasie.

 

Bardzo młody wykonawca, a już zjednał sobie serca tysięcy fanek! Mowa oczywiście o Justinie Bieberze. W takiej sytuacji w kotkowym radiu nie może zabraknąć jego nowych piosenek, możecie juz słuchać "One Less Lonely Girl". Teledysk TUTAJ, a słuchać możęcie na Kotek.fm

 

Paramore kazało fanom czekać na teledysk do najnowszej piosenki "Brick By Boring Brick" (na szczęście już jest), ale na Kotku można było słuchać utworu w radiu, i nadal można. Można także głosować na ten kawałek na Liście Przebojów.

 

Fani zespołu Tokio Hotel odliczają dni do koncertu zespołu w Polsce, a w międzyczasie mogą słuchać Radia Kotek.fm. Na naszej playliście mamy już piosenkę "World Behind My Wall".

 

Demi Lovato, chociaż pracuje nad filmem "Camp Rock 2", nie zapomina o fanach jej talentu muzycznego i wypuszcza nowe piosenki. Utwór "Gift of a Friend" jest już na Kotek.fm

 

Chociaż zespół RBD się rozpadł, ich piosenki nadal są chętnie słuchane. Dlatego też Kotek dorzucił do playlisty utwór "Adios".

 

 

Ale to nie koniec, mamy dla Was dużo więcej nowych muzycznych kawałków. Pozostałe nowe piosenki w Radiu Kotek.fm to Emily Osment "Found Out About You", Sasha "Zaczaruj mnie ostatni raz", Muse "Undisclosed Desires", Nelly Furtado "Mas" oraz Beyonce "Broken-Hearted Girl".

 

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej" lub "Graj rzadziej" - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu.  Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

 

Słuchajcie Radia Kotek.fm!

Więcej o: