KONKURS: Wygraj bilety na koncert "Mam Talent"!

Do wygrania 6 biletów na koncert 13 grudnia w Warszawie. Wystąpią między innymi  Anna Teliczan, Paulina Lenda, Kaczorex, Ssnake, Klaudia Kulawik, Patenciarz i wielu innych. 

Już 8 grudnia rozpoczyna się Trasa Koncertowa "Mam Talent". Na scenach w Lublinie (08.12), Poznaniu (09.12), Wrocławiu (10.12) i Warszawie (13.12) wystąpią największe talenty dotychczasowych odcinków drugiej edycji show: Jadzia i Dominika, Kaczorex, Patenciarz, Bracia Legunowie, Jessica Merstein, Anna Tyliczan, Kruk & Blacha Kony, oraz gwiazdy pierwszej edycji Klaudia Kulawik, Paulina Lenda, Ssnake'a.

 

Jeśli chcecie zobaczyć koncert 13 grudnia w Warszawie w hali Torwaru musicie odpowiedzieć na proste pytanie. 

 

Kto zajął drugie miejsce w pierwszej polskiej edycji programu "Mam Talent"?

 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs(at)plotek.pl do 26 listopada 2009, do godziny 17:00. W tytule maila wpisujcie hasło "Konkurs Mam Talent".

 

Nagrodą w konkursie są bilety na koncert "Mam Talent" w Warszawie 13 grudnia 2009 roku o godzinie 19:00. Wartość każdego biletu wynosi 80 złotych. Spośród poprawnych odpowiedzi wygrają osoby, które prześlą maila jako 15, 79, 126, 234, 457 i 501. 

 

W konkursie mogą brać udział tylko osoby posiadające konto na stronie www.plotek.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta możesz je założyć teraz, pod tym linkiem. W treści maila należy przesłać link do swojego konta, celem potwierdzeni, oraz podać imię i nazwisko.

 

Lista wygranych zostanie zamieszona na stronie www.plotek.pl w dniu 27.11.09. Z każdym wygranym skontaktujemy się mailowo celem potwierdzenia danych i ustalenia szczegółów. 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (11)
KONKURS: Wygraj bilety na koncert "Mam Talent"!
Zaloguj się
 • tymczasowa

  Oceniono 3 razy 1

  karolein: ty chyba zartujesz ... wy chyba zartujecie. Naprawde nie kumacie, ze ''(at)'', to jest forma zabezpieczenia przed ewentualnym spamem robotów zbierajacych losowo rzucajace sie maile na roznych stronach? LOL ...!!! hah

 • patusia641

  0

  no to bd tak: konkurs@plotek.pl
  bo mi się inaczej nie dało wysłać a jak dałam tak to się wysłało...xdd
  Pozdr...dla karolein...xdd

 • nighty_amy

  Oceniono 2 razy 0

  A ja sie nigdzie nie wybieram. Wszystkich fajnych ludzi wywalili a biorą niewiadomo kogo. Adriannę wyrzucili, Madoxa wyrzucili, Tap DJa też.

 • lady_makbet

  Oceniono 2 razy 0

  A mi się prawidłowo wysłało

 • fikumiku

  Oceniono 2 razy 0

  moze bilety już dawno rozdane? ;p

 • nikamdbaherta

  Oceniono 2 razy 0

  sprawdzimy

 • angelsdream

  Oceniono 2 razy 0

  Ja wiem, czym jest (at), ale mail i tak został odrzucony.

 • grzesioo

  Oceniono 2 razy 0

  Wysyłam odpowiedź ale dostaję odpowiedź o jakimś błędzie i to chyba po Waszej stronie.

 • angelsdream

  Oceniono 3 razy -1

  : host mx1.agora.pl[193.42.228.11] said: 550 unknown user

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX