Półfinał "TzG" - odpadł Michał Kwiatkowski!

W wielkim finale programu zobaczymy Nataszę Urbańską i Anię Muchę. Jednak zanim to, sprawdźcie, kto najlepiej zaprezentował się w półfinale!

Do walki o ścisły finał programu stanęli dziś Natasza UrbańskaAnia Mucha i Michał Kwiatkowski. Wszyscy spodziewaliśmy się, kto wejdzie do finału, ale... jeszcze nic nie było pewne.

 

Pierwsze tańce:

 

Jako pierwsi czadu dali Michał Kwiatkowski i Janja Lesar, którzy zatańczyli salsę. "Przepięknie" - powiedziała Iwona Pavlovic. To znaczy, że było naprawdę dobrze. Para po raz pierwszy w programie otrzymała cztery dziesiątki! Michał nie krył wielkiej radości.

 

Ogniste tango zatańczyli Ania Mucha i Rafał Maserak. Czarna Mamba chciała się do czegoś przyczepić, niestety nie miała do czego. Uznała ten taniec za piękny. Cztery dziesiątki były pewne!

 

Również salsę zatańczyła Natasza Urbańska z Janem Klimentem. Oooj, Natasza pokazała, że potrafi się nieźle wyginać! Iwona Pavlovic wstała i oddała Nataszy ukłon za to, co robiła ze swoim ciałem! Tego chyba jeszcze nie było w tym programie - ani takiego wyginania, ani ukłonu Iwony! Cztery dziesiątki wydają mi się niewystarczającą oceną za ten taniec...

 

Wyniki cząstkowe głosowania telewidzów: Michał Kwiatkowski 32%, Anna Mucha 34%, Natasza Urbańska 34%.

 

 
Drugie tańce:

 

 

Michał Kwiatkowski i Janja Lesar odtańczyli znakomitego zdaniem jury foxtrota. Para zgarnęła oczywiście cztery dziesiątki. W dzisiejszym programie chyba możemy zapomnieć o jakiejkolwiek dziewiątce...

 

Po salsie Ani Muchy i Rafała Maseraka padły pierwsze gorzkie słowa jury. Beata Tyszkiewicz stwierdziła, że w porównaniu z Nataszą Urbańską, która również zatańczyła salsę, Muszka wypadła troszkę gorzej. Padła pierwsza dziewiątka! Przyznał ją Piotr Galiński. Reszta jury przyznała Ani i Rafałowi dziesiątki. 

 

Zauważyłem, że tylko Natasza Urbańska potrafi sprawić, że w ogóle nie odwracam wzroku od telewizora, kiedy ona tańczy. Jej taniec był zdecydowanie za krótki! Znowu padły cztery dziesiątki.

 

Wyniki cząstkowe głosowania telewidzów po kolejnych tańcach: Michał Kwiatkowski 31%, Anna Mucha 37%, Natasza Urbańska 32%.

 

WYNIKI:

 

Po zsumowaniu ocen jury i głosów widzów najmniej punktów zdobył Michał Kwiatkowski wraz z Janją Lesar. Obyło się bez zaskoczenia, ale nie obyło się bez ogromnego wzruszenia - łzy uronili nie tylko Michał i Janja, ale też Jan Kliment i Ania Mucha

 

Tak, jak wszyscy się spodziewaliśmy - w finale zobaczymy Nataszę Urbańską i Anię Muchę! Wielki finał już za tydzień.

 

 Negral

 

Zobacz także:

Michał Kwiatkowski o Nataszy i Ani: Jestem za "mały", by przeskoczyć jedną z nich