Harry Potter i Książę Półkrwi na DVD i Blu-Ray!

Już jest! Harry Potter i Książę Półkrwi może zagościć w Twoim domu!

 

Od wczoraj, 20. listopada, możemy kupić płytę DVD (lub Blu-Ray) z ostatnim filmem z Harrym w roli głównej!

 

Przypomnijmy, o czym jest film!

 

 Śmierciożercy rozzuchwaleni powrotem Lorda Voldemorta dokonują spustoszenia zarówno w świecie mugoli jak i czarodziejów oraz w Hogwarcie i nikt nie jest już bezpieczny, tak jak dawniej. Harry podejrzewa, że nowe zagrożenia mogą kryć się wewnątrz zamku, ale Dumbledore jest skupiony na przygotowywaniu Harry'ego do ostatecznej bitwy, o której wie, że wkrótce nadejdzie. Potrzebuje pomocy Harry'ego w odnalezieniu ważnego klucza do tajemnicy Voldemorta - ta istotna informacja jest w posiadaniu byłego nauczyciela eliksirów Horacego Slughorne'a. Z tą myślą Dumbledore postanawia nakłonić swojego dawnego kolegę do powrotu na posadę, obiecując mu większe wynagrodzenie, większy gabinet ... i okazję do nauczania sławnego Harry'ego Pottera.
W międzyczasie uczniowie są atakowani przez zgoła innego wroga - są nim buzujące młodzieńcze hormony, które również zbierają swoje żniwo. Przyjaźń Harry'go z Ginny Weasley przeistacza się w coś silniejszego, ale na drodze uczuciu stoi chłopak Ginny - Dean Thomas, nie wspominając nawet o jej bracie Ronie. Ale Ron ma własne uczuciowe problemy, gdyż Lavender Brown szaleje na jego punkcie, a pogrążona w skrytej zazdrości Hermiona stara się nie okazywać swoich uczuć. Na dodatek pudełko czekoladek wypełnionych eliksirem miłosnym wpada w niepowołane ręce, zmieniając bieg wydarzeń.
Podczas gdy bohaterowie pogrążeni są w sidłach miłości, jeden ze studentów trzyma się z dala od tych problemów, ponieważ ma o wiele ważniejsze sprawy na głowie. Jest on zdecydowany pozostawić po sobie ślad, nawet jeśli ma on być mroczny. Miłość zbiera swoje żniwo, przyszłość niesie ze sobą tragedię, a Hogwart może przestać być taki, jak kiedyś.

 

Harry Potter i Książę Półkrwi - klip

Co znajdziemy na DVD i Blu-Ray?

 

 Dwupłytowe Wydanie Specjalne DVD:

* Zbliżenie na obsadę i filmowców Harrego Pottera: naszymi przewodnikami po planie są Matthew Lewis (Neville Longbottom) oraz Alfred Enoch (Dean Thomas). W zajmujący sposób przedstawiają nam oni aktorów oraz opisują swoje pozafilmowe zainteresowania podczas dnia spędzonego na planie z ekipą filmową.
* Rok z życia J.K. Rowling: fascynujące spojrzenie na prywatne życie J.K. Rowling podczas roku, kiedy pisała ostatnią część serii "Harry Potter i insygnia śmierci" (49:32)
* Jednominutowe wywiady: aktorzy mają dokładnie 60 sekund na opisanie własnej osoby, doświadczeń, związków i innych cech.
* O czym myślisz? Tom Felton zadaje aktorom serie szybkich pytań na temat ich upodobań. (6:41)
* Spojrzenie na Czarodziejski Świat Harrego Pottera. Okazja do zajrzenia w głąb fascynującego świata magii wykreowanego przez Universal Orlando Resort na Florydzie (11:38)
* Dodatkowe sceny (6:31)

 

Wydanie Blu-Ray posiada całą powyższą zawartość na dwóch dyskach Wydania Specjalnego plus:

* funkcję WB Maximum Movie Mode, a na niej komentarze reżysera Davida Yatesa, producentów Davida Heymana oraz Davida Barrona, a także aktorów Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta, Emmy Watson oraz Toma Feltona (1:38:00)
* film kinowy (wersja o standardowej rozdzielczość)

 

Chcielibyście mieć film w domu?

 

Więcej o: