Finał "Jak oni śpiewają" - kto zostanie mistrzem mistrzów? SONDAŻ

Do walki o tytuł mistrza mistrzów staną dziś Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski i Krzysztof Respondek. Kto z nich ma największe szanse na wygraną i kto najbardziej na nią zasługuje? Zagłosuj w naszym sondażu wybierając swojego faworyta!

Dziś kończy się szósta z kolei, mistrzowska edycja "Jak oni śpiewają", w której konkurowali ze sobą finaliści wszystkich poprzednich edycji programu. Trójka najlepszych z najlepszych zawalczy dziś o tytuł mistrza mistrzów. Szansę na zdobycie tytułu ma Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski i Krzysztof Respondek.

 

Kto z nich ma największe szanse na wygraną i najbardziej na nią zasługuje?

 

 

Agnieszka Włodarczyk

 

Wszyscy usłyszeli o niej po roli w filmie "Sara". W końcu nie często zdarza się, byśmy oglądali w filmie biegającą nago 17-latkę. Nie ukończyła żadnej szkoły przygotowującej ją do zawodu aktorki, co zresztą widać. Nie oszukujmy się - Agniecha najlepszą aktorką nie jest. Jej filmografia prezentuje się zacnie, ale większość jej ról to marnie zagrane epizody.

 

Uważa się jednak za wielką gwiazdę, której wszystko wolno. Ludzie zmuszeni z nią współpracować, zawsze na nią narzekają. Agnieszka słynie z fochów, o których krążą legendy. Potrafi urządzić awanturę makijażystce, uczy garderobianych, w jaki sposób mają pukać do jej garderoby, ponieważ boli ją głowa. Za kulisami "Gwiazdy tańczą na lodzie" kazała wiązać sobie łyżwy. Zaliczyła zresztą wszystkie możliwe programy z udziałem gwiazd.

 

Jako jedyna finalistka programu wydała już płytę. Niestety okazała się ona klapą. Póki co, sodówka tylko uderzyła jej do głowy. Jeśli wygra program ponownie, pewnie wycieknie jej już nosem...

 

  

Krzysztof Respondek

 

Jest aktorem i piosenkarzem, jednak wszyscy kojarzymy go z kabaretu Rak, w którym występuje m.in. wraz z Krzysztofem Hanke. Pochodzi ze Śląska

 

W przeciwieństwie do rywali nie wiąże swoich planów ze śpiewaniem i nie ma zamiaru nagrywać płyty. Do programu przyszedł więc chyba tylko po to, by zarobić kasę. 

 

Jest ponoć faworytem Edyty Górniak, która według tabloidów leci na niego. Dziwne, bo mogłaby mieć każdego, znacznie fajniejszego faceta. Nagrodę z finału finałów - podróż marzeń dla dwojga - Respondek zamierza oddać swojej żonie. Myślicie, że pojedzie ona na wycieczkę z kimś innym niż ukochany mąż?

 

 

 

 

Artur Chamski

 

 

Ten chłopak wbrew swojemu nazwisku wydaje się być najskromniejszą i zdecydowanie najsympatyczniejszą osobą w finale programu. Od lat związany jest z Teatrem Buffo - występuje m.in. w spektaklu "Metro".

 

Jego uroczą buzię mogliśmy oglądać w wielu reklamach, z czego najpopularniejsze były spoty Tic Taców. Na pewno je pamiętacie.

 

W 2005 roku został uznany za jednego z najciekawszych aktorów młodego pokolenia. W ubiegłym roku próbował swoich sił w polskim finale Eurowizji. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą. 

 

 

 

 


 

Kto jest Twoim faworytem?

Oddaj głos w naszej sondzie!

 

 

Kto Twoim zdaniem wygra mistrzowskie "Jak oni śpiewają"?