Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 20.11.2009

Notowanie 23: Wzrostów - 3; Spadków - 7; Bez zmian - 3; Nowości - 7.

 

 

Oto kolejne dwudzieste trzecie notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy aż 7 nowości!

 

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

W dzisiejszym notowaniu mamy bardzo dużo nowości, z czego dwie aż w pierwszej dziesiątce.

 

 Na miejscu piątym znalazła się piosenka Lady Gagi "Bad Romance ". Szalone kreacje artystki wcale Was nie zniechęcają i doceniacie jej piosenki. Być może kontrowersyjnej wokalistce uda się wedrzeć do Top 3 w przyszłym tygodniu. A jeśli chcecie przypomnieć sobie piosenkę i teledysk, to zapraszamy TUTAJ

 

 Utwór, który Kotek osobiście bardzo lubi, czyli ""Empire State of Mind" w wykonaniu Alicia Keys i Jay-Z, wprawdzie dostał się na listę, ale na dalekim 17. miejscu. Może jeszcze uda się temu duetowi wybić.

 

W propozycjach też powinno się znaleźć coś dla każdego. Wszystkich piosenek Kotek nie będzie wymieniał, zwróci tylko Waszą uwagę na dwie pozycje:

 

 Demi Lovato pracuje nad teledyskami do kolejnych piosenek z jej płyty, tymczasem na Kotkową listę ma szansę dostać się piosenka "Gift of a Friend".

 

 Parmore także nie próżnuje, więc już najwyższy czas, żeby dać szansę ich kolejnej piosence. W propozycjach znalazł się utwór "Brick By Boring Brick", więc wszyscy fani ich muzyki mogą już głosować.

 

Na Liście znajduje się 20 piosenek, ale to nie wszystko. Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

Chcesz zmienić kolejność piosenek na liście? Nic prostszego - GŁOSUJ TUTAJ !

 

Więcej o: