Akcja: "Stop Gosi Andrzejewicz w Playboyu!"

Pod przewodnictwem Kuby Wojewódzkiego.
"Stop Gosi Andrzejewicz" Pod przewodnictwem Kuby Wojewódzkiego. Kuba Wojewódzki zainicjował w tygodniku "Polityka" akcję "Stop Gosi Andrzejewicz w Playboyu!". W plotkę o sesji zdjęciowej Gosi Andrzejewicz dla "Playboya" trudno uwierzyć. Jednak na wszelki wypadek chcemy zareklamować inicjatywę zablokowania publikacji zdjęć piosenkarki zainicjowaną przez Kubę Wojewódzkiego. Showman w swoim felietonie dał wyraz zniesmaczenia jakie go ogarnęło na wieść o rozkładówce "wiecznej dziewicy". "Magazyn Playboy kojarzył nam się zawsze z wysoką półką dziennikarstwa, jakości czy nagości. Przeżywaliśmy kiedyś na rozkładówce Monikę Sewioło, divę Big Brothera, przecieraliśmy oczy przy Frytce, kobiecie jacuzzowego renesansu, dziś mówimy sobie wyraźne stop. Na okładce pojawić się ma pierwsza dziewica show-biznesu Gosia Andrzejewicz. Papier bywa cierpliwy, smakosze mniej" - napisał w "Polityce" Kuba.

W plotkę o sesji zdjęciowej Gosi Andrzejewicz dla "Playboya" trudno uwierzyć. Jednak na wszelki wypadek chcemy zareklamować inicjatywę zablokowania publikacji zdjęć piosenkarki zainicjowaną przez Kubę Wojewódzkiego. Showman w swoim felietonie dał wyraz zniesmaczenia jakie go ogarnęło na wieść o rozkładówce "wiecznej dziewicy".

 

Magazyn Playboy kojarzył nam się zawsze z wysoką półką dziennikarstwa, jakości czy nagości. Przeżywaliśmy kiedyś na rozkładówce Monikę Sewioło, divę Big Brothera, przecieraliśmy oczy przy Frytce, kobiecie jacuzzowego renesansu, dziś mówimy sobie wyraźne stop. Na okładce pojawić się ma pierwsza dziewica show-biznesu Gosia Andrzejewicz. Papier bywa cierpliwy, smakosze mniej - napisał w "Polityce" Kuba.

 

Wpisujcie w komentarzach miasta, które sympatyzują z akcją: "Stop Gosi Andrzejewicz w Playboyu!".

 

 

 

Janus

Komentarze (80)
Akcja: "Stop Gosi Andrzejewicz w Playboyu!"
Zaloguj się
 • beskrytycznie

  Oceniono 93 razy 55

  a kto to jest ta andrzejewicz? ktoś znany? nie znam jej - czy powinienem czy jestem wieśniakiem i nie znam się na szołbiznesie?

 • feefee

  Oceniono 53 razy 35

  Nie dziwie sie, ze nikt jej jeszcze nie tknął. Łatwe to jej dziewictwo.

 • proboscis

  Oceniono 68 razy 34

  Gdybym wiedziała kto dał jej szansę zaistnienia w show biznesie osobiście dałabym mu w gębę!

 • kabe

  Oceniono 47 razy 33

  A co ona się tak postarzała?

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 65 razy 31

  KUBA!!!!! JESTEŚMY Z TOBĄ!!!

 • materazzi

  Oceniono 51 razy 29

  Przecież dziewictwa przez to nie straci

 • Gość:

  Oceniono 61 razy 25

  Patrzac na to zdjecie wcale sie nie dziwie, ze nikt do tej pory jej nie tknął.

 • szczery

  Oceniono 56 razy 24

  po ulicach chodzi mnostwo fajnych dziewczyn ktore na pewno maja co pokazac i chcialoby sie je poogladac n.p.w playboyu, a ona? wyglada jak stare pruchno. postawic jej zdjecie kolo cukru to nikt go nie ruszy.

 • aggula

  Oceniono 45 razy 23

  A czemu ma się nie rozebrać ? Coś mi mówi , że będzie w tym lepsza niż w śpiewaniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX