Nergal i Doda nagrają razem płytę?

Nergal pomoże swojej dziewczynie zrobić międzynarodową karierę...
Nergal wypromuje Dodę? Nergal i Doda nagrają razem płytę Doda chce, aby Adam Darski, lider Behemotha, współpracował z nią przy jej najnowszym albumie. Ma to ponoć pomóc Dodzie w promocji płyty w Stanach Zjednoczonych. Adam Darski jest jednym z nielicznych polskich artystów, któremu udało się zrobić karierę również poza granicami naszego kraju. Paradoksalnie płyty Behemoth lepiej sprzedają się w Stanach Zjednoczonych niż w Polsce. Czy dziewczynie Nergala również uda się osiągnąć sukces na skalę międzynarodową? Doda na to liczy, dlatego myśli już o współpracy z liderem Behemotha przy swoim najnowszym albumie. - Doda chciałaby, aby to on zaaranżował jej nowe piosenki - powiedział "Party" znajomy Dody. W Polsce to ona go wypromowała, więc teraz on spłaci swój dług i pomoże jej wkręcić się na amerykański rynek muzyczny?

Adam Darskijest jednym z nielicznych polskich artystów, któremu udało się zrobić karierę również poza granicami naszego kraju. Paradoksalnie płyty Behemoth lepiej sprzedają się w Stanach Zjednoczonych niż w Polsce.

 

Czy dziewczynie Nergala również uda się osiągnąć sukces na skalę międzynarodową? Doda na to liczy, dlatego myśli już o współpracy z liderem Behemoth przy swoim najnowszym albumie.   

 

Doda chciałaby, aby to on zaaranżował jej nowe piosenki - powiedział Party znajomy Dody

 

 

W Polsce to ona go wypromowała, więc teraz on spłaci swój dług i pomoże jej wkręcić się na amerykański rynek muzyczny?  

 

Szaza