Jacyków zrobi z BrzydUli nowoczesną i piękną kobietę!

Tomasz jest stylistą Julii Kamińskiej!
Julia potrzebuje stylisty Jacyków zrobi z Uli Cieplak nowoczesną i piękną kobietę! - Julia musi się nauczyć nosić ubrania. Wezmę się za jej stylizację - twierdzi Tomasz Jacyków. Czy Julia Kamińska zmieni się jak grana przez nią Ula Cieplak? Ula Cieplak przeszła w serialu "BrzydUla" wielką metamorfozę. Początkowo chodziła w "babcinych sweterkach", nosiła wielkie okulary i słynny aparat ortodontyczny. Po interwencji Pshemko stała się atrakcyjną, piękną kobietą. A kto pomoże Julii Kamińskiej? "Fakt" twierdzi, że będzie to Tomasz Jacyków. - Julia musi się nauczyć nosić ubrania, bo na razie jest z tym fatalnie. Wezmę się więc za jej stylizację. Nie może być tak, by osoba popularna, kompletnie nie wiedziała, co na siebie założyć, a tak niestety jest w tej chwili. Zrobię więc z niej nowoczesną kobietę - powiedział "Faktowi" Tomasz Jacyków. Julia Kamińska tak szybko "wskoczyła" na polskie salony, że nie zdążyła zapoznać się z najnowszymi trendami. Pomoc jest jej potrzebna, ale czy od Jacykowa?

Ula Cieplak przeszła w serialu "BrzydUla" wielką metamorfozę. Początkowo chodziła w "babcinych sweterkach", nosiła wielkie okulary i słynny aparat ortodontyczny. Po interwencji Pshemko stała się atrakcyjną, piękną kobietą. A kto pomożeJulii Kamińskiej? "Fakt" twierdzi, że będzie to Tomasz Jacyków.

 

Julia musi się nauczyć nosić ubrania, bo na razie jest z tym fatalnie. Wezmę się więc za jej stylizację. Nie może być tak, by osoba popularna, kompletnie nie wiedziała, co na siebie założyć, a tak niestety jest w tej chwili. Zrobię więc z niej nowoczesną kobietę - powiedział "Faktowi" Tomasz Jacyków

 

 

Julia Kamińska tak szybko "wskoczyła" na polskie salony, że nie zdążyła zapoznać się z najnowszymi trendami. Pomoc jest jej potrzebna, ale czy odJacykowa?

 

Szaza