Chylińska ma platynę! Sukces?

Zmiana wizerunku scenicznego wyszła jej na dobre. Pod kątem finansowym jest u niej doskonale.
Chylińska ma platynę! Zmiana wizerunku scenicznego wyszła jej na dobre. Płyta Agnieszki Chylińskiej "Modern Rocking", która ukazała się 23 października pokryła się już platyną! Jak na polskie realia to duży sukces. Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej była przez kilka tygodni tematem numer jeden w świecie polskiego show-biznesu oraz świecie zwyczajnych ludzi. Rozmawiali o niej w pubach, autobusach i kioskach. Agnieszka zmieniła się nie do poznania, a jej piosenki śmiało można było zacząć puszczać w dyskotekach. Fani mocnych brzmień odwrócili się od Chylińskiej, ale pojawili się nowi słuchacze, którzy szturmem uderzyli do sklepów muzycznych. Jak podaje Se.pl, płyta "Modern Rocking", która ukazała się 23 października pokryła się już platyną! Jak na polskie realia to duży sukces, ale tak naprawdę płytę Agnieszki kupiło raptem 30 tysięcy osób. Kiedyś żeby dostać platynową płytę, trzeba było sprzedać 250 tysięcy egzemplarzy albumu.

MetamorfozaAgnieszki Chylińskiejbyła przez kilka tygodni tematem numer jeden w świecie polskiego show-biznesu oraz świecie zwyczajnych ludzi. Rozmawiali o niej w pubach, autobusach i kioskach. Agnieszka zmieniła się nie do poznania, a jej piosenki śmiało można było zacząć puszczać w dyskotekach.

 

Fani mocnych brzmień odwrócili się od Chylińskiej, ale pojawili się nowi słuchacze, którzy szturmem uderzyli do sklepów muzycznych. Jak podaje se.pl, płyta "Modern Rocking", która ukazała się 23 października pokryła się już platyną! Jak na polskie realia to duży sukces, ale tak naprawdę płytęAgnieszki kupiło raptem 30 tysięcy osób. Kiedyś, żeby dostać platynową płytę trzeba było sprzedać 250 tysięcy egzemplarzy albumu.

 

Na dobry początek dnia posłuchajcie przeboju "Nie mogę Cię zapomnieć":

 

 

 

 

Szaza