Kto powinien zagrać agenta Tomka? SONDAŻ

Akcja pod kryptonimem "Tomek". Chodzi tutaj o najpopularniejszego agenta w Polsce czyli Tomasza Małeckiego. Który polski aktor powinien wcielić się w rolę agenta CBA w nowym serialu TVN-u?
Afera z Weroniką Marczuk-Pazurą i flirt z Beatą Sawicką uczyniły z niego prawdziwego gwiazdora. Nie pchał się przed kamery, nie pozował fotoreporterom, nie udzielał wywiadów, ale mimo to został celebrytą.

 

Pisały o nim gazety, informowały wieczorne serwisy, a dziennikarze robili nawet o nim reportaże. Zainteresowanie Tomkiem było tak duże, że stacja TVN postanowiła nakręcić serial o losach Pierwszego Agenta RP. Ponoć rolą w te produkcji jest zainteresowany Paweł Deląg. Ja postanowiłam zaproponować też inne kandydatury.

 

 Fot. TVN

 

Aktorów dobrałam na podstawie kryteriów, które moim zdaniem powinien spełniać każdy agent, żeby ma za zadanie uwieść kobietę, zostawić po sobie dobre wrażenie, nie dać się rozszyfrować i wykonać pomyślnie akcje.  Agent do zadań specjalnych czyli podrywania kobiet powinien być:

 

a) przystojny ( nominacja dla Pawła Małaszyńskiego). Jego udział w serialu kryminalnym "Twarzą w twarz" spowodował, że widownie stanowiły głównie kobiety. 

 

 

b) tajemniczy ( nominacja dla Andrzeja Młynarczyka i Bartosza Opani). Obaj grają w najpopularniejszych polskich serialach, ale w odróżnieniu od wielu aktorów nie opowiadają o swoim życiu prywatnym i rzadko pojawiają się na imprezach.   

 

 

c) romantyczny ( nominacja dla Michała Żebrowskiego za płytę "Lubię kiedy kobieta").

 

d) niepokorny ( nominacja dla Marcina Dorocińskiego). Sprawia wrażenie faceta, którego nie obchodzi sława. Fotoreporterom często pokazuje środkowy palec, a na czerwonym dywanie pali papierosy. Buntownik z wyboru? 

 

 

e) inteligentny ( nominacja dla Maćka Stuhra). Świetnie odnajduje się w dramatach ( "33 sceny z życia "), a jeszcze lepiej na scenie jako kabareciarz. Jest bystry i zabawny. 

 

 

f) wysportowany (nietypowa nominacja dla Radka Majdana). Radek Majdan marzy o tym, żeby zaczepić się w telewizji. Może zostanie w takim razie aktorem? Jest dobrze zbudowany, świetnie wychodzą mu monologi ( jak w ostatnim "Tańcu z gwiazdami") i ma fryzurę niczym agent Tomek.  

 

 

g) czarujący ( nominacja dla Filipa Bobka). Tej nominacji nie trzeba chyba tłumaczyć. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie: 

 

 

h) wszechstronny ( nominacja dla Maćka Zakościelnego za to, że nie tylko gra w filmach, ale również potrafi śpiewać i grać na skrzypcach) 

 

 

i) zabawny ( nominacja dla Borysa Szyca). Jest wiele kobiet, które w facetach najbardziej cenią sobie poczucie humoru. Borys to jeden z najweselszych polskich aktorów.  

 

 

 

j) roztańczony ( nominacja dla Mateusza Damięckiego za udział w "Tańcu z gwiazdami" i film "Kochaj i tańcz". W końcu Beata Sawicka wspominała nawet jak tańczyła salsę z agentem Tomkiem)

 


Kto waszym zdaniem powinien wcielić się w rolę agenta?

 

Szaza

 

 

Kto powinien zagrać agenta Tomka?