Górniak może stracić PÓŁ MILIONA!

Szykuje się ogromna szopka z jej udziałem?
Warto zrobić prawko Czy Edyta Górniak podpisze umowę z Lexusem? Wg. efakt.pl, Edyta Górniak dostała fantastyczną propozycję. Firma Lexus chce, by została twarzą ich marki, ale stawia warunek: Edyta musi zrobić prawo jazdy. Jak donosi efakt.pl, Edyta Górniak dostała fantastyczną propozycję. Otóż firma Lexus chce, aby Górniak została twarzą ich marki. Luksusowe auta, luksusowa diva i luksusowe wynagrodzenie - PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! JEST JEDEN PROBLEM - EDZIA NIE MA POJĘCIA O PROWADZENIU AUTA. Jak czytamy na stronie internetowej "Faktu" Lexus postawił artystce warunek - zostanie twarzą, jeżeli zrobi prawo jazdy. Firma jest w stanie nawet czekać, aż Edzia wyrobi sobie brakujący dokument. Prawko można zdać legalnie jak szary człowiek (co raczej w grę nie wchodzi w przypadku Edzi), można też je kupić, albo... zrobić z tego niezłe show. Program "Jazda z Dodą", gdzie Rabczewska pod bacznym okiem kamer przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy okazał się hitem. Górniak może pójść w ślady młodszej koleżanki. Kasa za program, kasa od firmy samochodowej.

 

Jak donosi efakt.plEdyta Górniak dostała fantastyczną propozycję. Otóż firma Lexus chce, aby Górniak została twarzą ich marki. Luksusowe auta, luksusowa diva i luksusowe wynagrodzenie - PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! JEST JEDEN PROBLEM - EDZIA NIE MA POJĘCIA O PROWADZENIU AUTA. 

 

Jak czytamy na stronie internetowej "Faktu" Lexus postawił artystce warunek - zostanie twarzą, jeżeli zrobi prawo jazdy. Firma jest w stanie nawet czekać, aż Edzia wyrobi sobie brakujący dokument. 

 

Prawko można zdać legalnie jak szary człowiek (co raczej w grę nie wchodzi w przypadku Edzi), można też je kupić, albo... zrobić z tego niezłe show. Program "Jazda z Dodą", gdzie Rabczewska pod bacznym okiem kamer przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy okazał się hitem. Górniak może pójść w ślady młodszej koleżanki. Kasa za program, kasa od firmy samochodowej.