"Mam Talent" odkupiło winy względem Klaudii Kulawik!

Dzięki programowi jedna z najbogatszych firm w Polsce zapewniła jej stypendium, dzięki któremu Klaudia będzie mogła uczyć się w Polsce i za granicą.

Kiedy tylko pojawia się temat programu "Mam Talent" i dzieci biorących w nim udział, natychmiast pojawia się też wątek małej Klaudii Kulawik, która w finale show zajęła drugie miejsce. Niektórzy uważają nawet, że program zniszczył dziewczynce życie i zaburzył dzieciństwo - dość ostre stwierdzenia.

 

Na wczorajszej konferencji prasowej trasy koncertowej "Mam Talent" Wojciech Iwański, reżyser programu, powiedział, że Klaudia nie koncertuje w tym momencie po Polsce, ponieważ skupiła się na nauce. Dodał też, że jedna z najbogatszych firm w Polsce zapewniła dziewczynce stypendium, dzięki któremu będzie mogła uczyć się nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

 

Być może TVN postanowił "odkupić" swoje winy względem Klaudii i postarał się o to stypendium lub sam jej je zapewnił. Pewne jest, że teraz nie można zarzucić już, że program zniszczył jej życie! Mają świetny kontrargument. Pewnie o to właśnie chodziło.

 

Klaudię Kulawik zobaczymy jednak podczas trasy koncertowej "Mam Talent". Więcej na ten temat przeczytacie TU!