Świat oszlał, powstanie sztuka specjalnie dla Herbuś?!

Podobno jest tak rewelacyjna, że powstanie scenariusz specjalnie dla niej.
Sztuka dla Herbuś Powstanie scenariusz specjalnie dla niej. Dostałam kolejną propozycję wystąpienia w sztuce, która pisana jest dla mnie! - pochwaliła się Edyta Herbuś. Dotąd wystąpiła w przedstawieniu "Kto dogoni psa". Edyta Herbuś podbiła deski warszawskiego teatru Ochota rolą w sztuce "Kto dogoni psa". Pewnie stało się tak dzięki śmiałym scenom i braku skrępowanie przed występowaniem w samej bieliźnie. Najważniejsze, że tancerka odniosła kolejny sukces. W rozmowie z "Faktem" Edyta pochwaliła się nową propozycją pracy. - Dostałam już kolejną propozycję wystąpienia w sztuce, która pisana jest dla mnie! - powiedziała Herbuś. To duża nobilitacja osoby, której doświadczenie aktorskie ogranicza się do ról w telenowelach. Dyplomowani aktorzy mogę się czuć nieswojo w obecności takiej gwiazdy. Co w nowej sztuce pokaże Herbuś?

Edyta Herbuś podbiła deski warszawskiego teatru Ochota rolą w sztuce "Kto dogoni psa". Pewnie stało się tak dzięki śmiałym scenom i braku skrępowanie przed występowaniem w samej bieliźnie. Najważniejsze, że tancerka odniosła kolejny sukces

 

W rozmowie z "Faktem"Edyta pochwaliła się nową propozycją pracy

 

Dostałam już kolejną propozycję wystąpienia w sztuce, która pisana jest dla mnie!

 

To duża nobilitacja osoby, której doświadczenie aktorskie ogranicza się do ról w telenowelach. Dyplomowani aktorzy mogę się czuć nieswojo w obecności takiej gwiazdy. Co w nowej sztuce pokaże Herbuś?

 

 

 

Janus