Candy Girl pokazała pierś na okładce

Nagość pomoże jej sprzedać więcej płyt?
Pokazała pierś Nagość pomoże jej sprzedać więcej płyt? Za 2 tygodnie do sklepów trafi debiutancka płyta Candy Girl. Przed premierą pokazała okładkę albumu. Na zdjęciu wyraźnie widoczna jest pierś artystki. Za 2 tygodnie do sklepów trafi debiutancka płyta Candy Girl. Piosenkarka chcąc podgrzać atmosferę przed premierą pokazała okładkę. Widać na niej jak na czworakach przemierza salon, a obok niej leży drapieżny kot. Na okładce część napisu zakrywa sutek. Czyste zdjęcie można znaleźć na profilu Myspace Candy. Naga pierś od razu rzuca się w oczy. Zdjęcie nie jest najwyższych lotów, ale może się podobać. Zrobienie wokół siebie szumu poprzez nagość to stary patent. Amerykańskie gwiazdy mają to opanowane do perfekcji. Co jeszcze pokaże Candy?

Za 2 tygodnie do sklepów trafi debiutancka płyta Candy Girl. Piosenkarka chcąc podgrzać atmosferę przed premierą pokazała okładkę. Widać na niej jak na czworakach przemierza salon, a obok niej leży drapieżny kot. 

 

Na okładce sutek zakrywa część napisu. Czyste zdjęcie można znaleźć na profilu MyspaceCandy. Pierś od razu rzuca się w oczy.

 

Zdjęcie nie jest najwyższych lotów, ale może się podobać. Zrobienie wokół siebie szumu poprzez nagość to stary patent. Amerykańskie gwiazdy mają to opanowane do perfekcji.

 

Co następnego pokaże Candy?

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (40)
Candy Girl pokazała pierś na okładce
Zaloguj się
 • feefee

  Oceniono 40 razy 36

  "Piers od razu rzuca sie w oczy"? "Sutek"? Jak ktoś spędza życie nad zdjęciami aspirujących gwiazdek z mikroskopem, to może rzeczywiście piers mu się rzuca. Na głowę.

 • odchudzacz

  Oceniono 35 razy 31

  Hu da fak jest candy girl? O candy manie slyszalem, ale candy girl???

 • Gość:

  Oceniono 27 razy 19

  Oj, redaktorzyno - nawet powiekszenie nic nie dało. Im bardziej powiekszasz, tym bardziej widać, ze nie ma tam tego, co żeś zobaczył. Pora na doktora :D

 • ivona

  Oceniono 25 razy 19

  za dużo wydali na wynajęcie tego "kota" więc na reszcie musieli zaoszczędzić

 • trzezwy

  Oceniono 26 razy 18

  Kendy-kto?

 • katsuumi_17

  Oceniono 25 razy 15

  Beztalencie próbujące na siłę zrobić karierę. Do tego jest okropnie brzydka i kopiuje Lady Gagę.

 • inez17

  Oceniono 33 razy 15

  Brzydką ma wykładzinę w domu. A zdjęcie takie nie profesjonalne. Z góry widać, że jakaś dziewczyna bez znajomości próbuję zacząć karierę.

 • madameglamour

  Oceniono 20 razy 12

  nie za profesjonalna ta fotka...
  rzeczywiście ta podłoga nie za bardzo;)

 • agus300

  Oceniono 15 razy 9

  Oj plotku przesadzacie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX