Ramona Rey nagra piosenkę i teledysk z Akonem i Keri Hilson!

Ramona Rey bierze udział w międzynarodowej akcji charytatywnej!

 

Ramona Rey to jedna z najoryginalniejszych polskich wokalistek. Właśnie zaangażowała się ona w międzynarodowy projekt charytatywny marki PEPSI, którego celem jest wsparcie młodych ludzi w Afryce i fundacji Akona "Konfidence Foundation".


Ramonę usłyszymy w piosence "Oh Africa", którą nagra wraz z Akonem, piosenkarką Keri Hilson, chórem The Soweto Gospel Choir i innymi młodymi wykonawcami z różnych krajów świata.

"Oh Africa" to wyjątkowa piosenka stworzona przez hiphopowy duet Rock City i producentów muzycznych Prettiboifresh. Utwór zostanie wykorzystany w planowanej na przyszły rok kampanii reklamowej Pepsi, ale już w styczniu 2010 zostanie wydany. Część dochodu z jego sprzedaży zasili konto Konfidence Foundation (www.konfidence.org) - fundacji założonej przez Akona. Jej celem jest wyrównywanie szans młodym Afrykańczykom poprzez zwiększanie dostępu do edukacji, rekreacji, nowoczesnych technologii i opieki zdrowotnej.


Cieszę się, że wezmę udział w projekcie z bardzo wielu powodów. Jestem bardzo tego wszystkiego ciekawa a to, co budzi moją ciekawość, budzi również moją wielką sympatię. Mam nadzieję, że wraz z reprezentantami innych krajów stworzymy świetną piosenkę i teledysk i - co najważniejsze - wesprzemy tych, którzy tego najbardziej potrzebują. - powiedziała Ramona


Ramona przebywa właśnie w Los Angeles, gdzie rozpoczęły się już prace nad piosenką i klipem.

 

 

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy klip, który Ramona nakręci w Stanach. W ubiegłym roku w samym Hollywood powstał teledysk do utworu "Znajdź i weź" promującego album "Ramona Rey 2".

 

Kotek czeka na efekty współpracy!