Jak oni śpiewają: Wyleciała Kazadi, a Górniak znowu się popisała!

Aktorka znana z serialu "Londyńczycy" pożegnała się z programem.

Już za dwa tygodnie odbędzie się wielki finał mistrzowskiej edycji "Jak oni śpiewają". Gwiazdy walczą o Perłowy Mikrofon i wymarzoną podróż do wybranego przez siebie miejsca na świecie. Z racji tego, że Laura Samojłowicz z powodu choroby musiała zrezygnować z programu, Joanna Liszowska uchodzi teraz za faworytkę polsatowskiego show.  Z dzisiejszego odcinka odpadła jedna z najlepszych śpiewających aktorek Patricia Kazadi.

 

W programie zostali: Krzysztof Respondek, Artur Chamski, Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska. Uczestnicy zaśpiewali oskarowe przeboje, stare polskie hity oraz wzięli udział w karaoke. Mieli w 30 sekund zdecydować jaki utwór wykonają, a później go zaśpiewać. Nie wyszło to najlepiej.  

 

Największą gwiazdą wieczoru była jak zwykle Edyta Górniak. Na głowie znowu miała afro. Z pewnością humor jej dopisywał, ponieważ ciągle się śmiała i wygłupiała. Szczyt swoich możliwości pokazała, gdy odebrała sex-telefon od Krzysztofa Ibisza i powiedziała -  "Co mam zdjąć, bo nie słyszałam?". Jakiś komentarz?

Szaza