Harry Potter i Książę Półkrwi już niedługo na DVD!

Podobał Ci się film Harry Potter i Książę Półkrwi? Kotek ma coś dla Ciebie!

 

Już niedługo. 20. listopada, "Harry Potter i Książę Półkrwi" pojawi się na DVD i Blu Ray! Każdy fan nieustraszonego czarodzieja i jego przyjaciół będzie mógł oglądać w nieskończoność produkcję w domowym zaciszu :)

Premiera DVD 20. listopada

 

Przypomnijmy, o czym jest film!

 

Śmierciożercy rozzuchwaleni powrotem Lorda Voldemorta dokonują spustoszenia zarówno w świecie mugoli jak i czarodziejów oraz w Hogwarcie i nikt nie jest już bezpieczny, tak jak dawniej. Harry podejrzewa, że nowe zagrożenia mogą kryć się wewnątrz zamku, ale Dumbledore jest skupiony na przygotowywaniu Harry'ego do ostatecznej bitwy, o której wie, że wkrótce nadejdzie. Potrzebuje pomocy Harry'ego w odnalezieniu ważnego klucza do tajemnicy Voldemorta - ta istotna informacja jest w posiadaniu byłego nauczyciela eliksirów Horacego Slughorne'a. Z tą myślą Dumbledore postanawia nakłonić swojego dawnego kolegę do powrotu na posadę, obiecując mu większe wynagrodzenie, większy gabinet...i okazję do nauczania sławnego Harry'ego Pottera.

 

W międzyczasie uczniowie są atakowani przez zgoła innego wroga - są nim buzujące młodzieńcze hormony, które również zbierają swoje żniwo. Przyjaźń Harry'go z Ginny Weasley przeistacza się w coś silniejszego, ale na drodze uczuciu stoi chłopak Ginny - Dean Thomas, nie wspominając nawet o jej bracie Ronie. Ale Ron ma własne uczuciowe problemy, gdyż Lavender Brown szaleje na jego punkcie, a pogrążona w skrytej zazdrości Hermiona stara się nie okazywać swoich uczuć. Na dodatek pudełko czekoladek wypełnionych eliksirem miłosnym wpada w niepowołane ręce, zmieniając bieg wydarzeń.

 

Podczas gdy bohaterowie pogrążeni są w sidłach miłości, jeden ze studentów trzyma się z dala od tych problemów, ponieważ ma o wiele ważniejsze sprawy na głowie. Jest on zdecydowany pozostawić po sobie ślad, nawet jeśli ma on być mroczny. Miłość zbiera swoje żniwo, przyszłość niesie ze sobą tragedię, a Hogwart może przestać być taki, jak kiedyś.  

 

 

2009 Warner Bros. Ent.

Harry Potter Publishing Rights J.K.R.

 

Co znajdziemy na DVD i Blu Ray?

 

 Dwupłytowe Wydanie Specjalne DVD:

 

- Zbliżenie na obsadę i filmowców Harrego Pottera: naszymi przewodnikami po planie są Matthew Lewis (Neville Longbottom) oraz Alfred Enoch (Dean Thomas). W zajmujący sposób przedstawiają nam oni aktorów oraz opisują swoje pozafilmowe zainteresowania podczas dnia spędzonego na planie z ekipą filmową.


- Rok z życia J.K. Rowling: fascynujące spojrzenie na prywatne życie J.K. Rowling podczas roku, kiedy pisała ostatnią część serii "Harry Potter i insygnia śmierci" (49:32)


- Jednominutowe wywiady: aktorzy mają dokładnie 60 sekund na opisanie własnej osoby, doświadczeń, związków i innych cech.


- O czym myślisz? Tom Felton zadaje aktorom serie szybkich pytań na temat ich upodobań. (6:41)


- Spojrzenie na Czarodziejski Świat Harrego Pottera. Okazja do zajrzenia w głąb fascynującego świata magii wykreowanego przez Universal Orlando Resort na Florydzie (11:38)
Dodatkowe sceny (6:31)

 

Wydanie Blu-Ray posiada całą powyższą zawartość na dwóch dyskach Wydania Specjalnego plus:

 

- funkcję WB Maximum Movie Mode, a na niej komentarze reżysera Davida Yatesa, producentów Davida Heymana oraz Davida Barrona, a także aktorów Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta, Emmy Watson oraz Toma Feltona (1:38:00)


- film kinowy (wersja o standardowej rozdzielczości)

 

Obejrzyjcie zwiastun produkcji!

 

Harry Potter i Książę Półkrwi - polski zwiastun

 

 na podst. mat. pras.

 

20. listopada zapowiada się naprawdę interesująco! :)