Jak zwrócić Jego uwagę?

Tak się składa, że od dłuższego czasu myślisz o Nim. Poprawka - myślisz tylko o Nim. Wstajesz i główną motywacją dzięki której wstajesz i wleczesz się do szkoły jest to, że Go zobaczysz...

 olga_l

 

Jeśli obiekt Twoich westchnień chodzi do tej samej klasy, ukradkiem zerkasz na Niego na lekcjach, a jeśli niestety jest w innej klasie, przez całą przerwę szukasz okazji, żeby Go zobaczyć. I to by było na tyle. Zero rozmów, spojrzeń z Jego strony, nie mówiąc nawet o spotkaniu. Cóż, nie ma się co dziwić niczego nie świadomemu facetowi. Ne licz więc na to, że w kosmiczny sposób, On też nagle dostrzeże Cię na szkolnym korytarzu, tylko wyślij mu jakiś sygnał! Jako dziewczyna, masz ich cały arsenał! Od bardzo subtelnych, do tych nietrudnych do zrozumienia nawet dla przeciętnego faceta!


Sygnał #1 Spojrzenie! Uwaga - ukradkowe się nie liczą! Twoje spojrzenie musi być przez Niego zauważone, złowione i najlepiej odwzajemnione! To dla Niego pierwszy znak, że jesteś zainteresowana!


Sygnał #2 Uśmiech! To już wyraźny, choć jeszcze bezpieczny sygnał, zawsze przyciąga uwagę!


Sygnał #3 Wejście w Jego teren! Pewnie już znasz Jego ścieżki i zwyczaje, pozostaje tylko pojawić się niby przypadkiem, rzecz jasna na Jego drodze;) Chodzi o to, żeby zauważył Twoje istnienie :)

 

Sygnał #4 Zagadanie! Trafiłaś na trudny egzemplarz? Jeśli po Twoich staraniach On nadal nie przejął inicjatywy - zrób to pierwsza! Zacznij od zwykłego "cześć" - zacznie zastanawiać się skąd Cię zna, i już na pewno Cię zauważy!


Sygnał #5 Rozmowa! Tu najważniejszy jest dobry pretekst. Wczorajszy mecz, jakieś wydarzenie w szkole, głośna afera w mediach, albo koncert znanego zespołu w Waszym mieście. Rozmowa pokaże też, czy On wart jest Twojego zainteresowania. Czasem o nieznajomym mamy zupełnie inne wyobrażenie, a kiedy się odezwie, albo czar pryska, albo wpadamy po uszy!


Sygnał #6 Zbliż się! Jeśli już zaczęliście gadać - pokaż, że traktujesz Go inaczej, niż innych uczestników dyskusji - dłużej zatrzymuj na Nim wzrok (to akurat nietrudne, prawda?), przypadkiem podczas rozmowy dotknij Jego ramienia albo zdejmij niewidoczny okruszek z Jego koszuli.


Sygnał #7
Odkryj karty! Jeśli nie odczytał wysyłanych przez Ciebie dotąd, subtelnych sygnałów, cóż, są dwie opcje. Albo jest rasowym facetem, któremu trzeba powiedzieć wprost - kawa na ławę, albo zwyczajnie nie jest zainteresowany. Daj mu ostatnią szansę, żeby przejął inicjatywę. Np. powiedz: "słyszałeś, że w klubie na naszym osiedlu w piątki jest impreza karaoke? Chętnie bym poszła, ale moja kumpela się rozchorowała, i nie mam towarzystwa..." Jeśli jest zainteresowany, na pewno podejmie temat! Jeśli nie - trudno, bywa i tak, Ty zrobiłaś, co mogłaś!

 

Jakie sygnały Ty wysyłasz, gdy jesteś zainteresowana chłopakiem?

 

Więcej o: