Doda druga na MTV EMA!

Tak przynajmniej podano na jej stronie internetowej. Przeczytaj wpis managementu Dody. Kreację Dody zauważyły media na całym świecie.
Doda druga na MTV EMA! Tak przynajmniej podano na jej stronie internetowej. Doda druga na MTV EMA! Tak przynajmniej podano na jej stronie internetowej. Jeśli jednak drugie miejsce Dody się potwierdzi, to należą się jej gratulacje. Dwie godziny po zakończeniu gali MTV EMA na oficjalnej stronie Dody pojawił się wpis managementu artystki. "Uffffff emocje opadły! Są 2 godziny po Gali MTV Europe Music Awards 2009. Ostatecznie DODA ZAJEŁA 2 MIEJSCE!!! To pierwszy taki sukces polskiego Artysty w dziejach MTV. Podczas nominacji na ręce Dody posypały się gratulacje od wielu Artystów, m.in Katy Perry i Green Day. Pozdrowienia napływają z całej Europy. Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni!!!" - można przeczytać na stronie artystki. A jak się czuje nasza Artystka tuż po... na pewno zdradzi Wam niebawem Management. Zastanawiamy się, czy Katy Perry i Green Day wiedzieli komu w ogóle gratulują. Być może zrobili to jedynie z grzeczności. Jeśli jednak drugie miejsce Dody się potwierdzi, to oczywiście należą się jej gratulacje. Należą jej się one i tak! W końcu póki co tylko dzięki niej słychać o nas poza granicami kraju.
Dwie godziny po zakończeniu gali MTV EMA na oficjalnej stronie Dody pojawił się wpis managementu artystki. Cytujemy go w całości:
 
 
Uffffff emocje opadły!

Są 2 godziny po Gali MTV Europe Music Awards 2009.
Ostatecznie DODA ZAJEŁA 2 MIEJSCE!!! To pierwszy taki sukces polskiego
Artysty w dziejach MTV.
Podczas nominacji na ręce Dody posypały się gratulacje od wielu Artystów,
m.in Katy Perry i Green Day. Pozdrowienia napływają z całej Europy. Bardzo
się cieszymy i jesteśmy dumni!!!
A jak się czuje nasza Artystka tuż po... na pewno zdradzi Wam niebawem

Management

 

Zastanawiamy się, czy Katy Perry i Green Day wiedzieli komu w ogóle gratulują. Być może zrobili to jedynie z grzeczności. Jeśli jednak drugie miejsce Dody się potwierdzi, to oczywiście należą się jej gratulację. Należą jej się one i tak! W końcu póki co tylko dzięki niej słychać o nas poza granicami kraju.

 

Co pisano o Dodzie na świecie?

 

Jedno jest pewne, kreacja Dody na czerwonym dywanie została zauważona. Największy brytyjski tabloid "The Sun" zapowiadając galę, zacytował Katy Perry:

 

Dziewczyna Russela Branda Katy Perry zapowiedziała, że dzisiejsza gala w Berlinie będzie najseksowniejszą, ze wszystkich z Beyonce, Shakirą, Joss Stone i polską piosenkarką Dodą.

 

Drugie miejsce i pokonanie Dimy Bilana trzeba i tak uznać za sukces. Przejście Dody przez czerwony dywan zostało zauważone. Jako jedyna spośród gwiazd regionalnych trafiła do międzynarodowych galerii z imprezy. 

 

Zobacz jak Doda zniosła przegraną. Video z wręczania nagrody dla zespołu maNga.

 

 

Doda jako SEX BOMBA! - zobacz galerię i zagłosuj w sondzie!