Listopadowa muza

Głośne nazwiska, to gwarancja dobrej muzyki.

 

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco. Dzisiaj kilka słów o piosenkach, które pojawiły się w tym tygodniu. 

 

    W kinach można oglądać "This Is It " (jeszcze przez tydzień), a w radiu Kotek.fm można słuchać piosenki Michaela Jacksona "This Is It".

 

 

     Bardzo głośno jest też o najnowszej, zupełnie innej, płycie Agnieszki Chylińskiej . To z niej pochodzi kawałek "Nie mogę Cię zapomnieć", który możecie usłyszeć już w naszym radiu.

 

    Także nowa płyta Rihanny wywołała dyskusję - ze względu na okładkę. Ale przecież najważniejsza jest muzyka. Piosenka "Russian Roulette" jest już na rynku i możecie jej słuchać na Kotek.fm.

 

 

     Leighton Meester jest nie tylko aktorką, ale także piosenkarką. Z Robinem Thicke nagrała "Somebody to Love". Utwór jest już na naszej playliście.

 

 

Pozostałe nowe piosenki w Radiu Kotek.fm to Shakira feat. Lil' Wayne "Give It Up To Me", oraz Kid Sister "Right Hand Hi".  

 

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej" lub "Graj rzadziej" - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu.  Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ

 

Słuchajcie Radia Kotek.fm!