Na co wydał Kwiatkowski pół miliona dolarów?

Połowę głównej nagrody "Star Academy" dostał od zwyciężczyni show.
Kwiatkowski i pół miliona Połowę głównej nagrody "Star Academy" dostał od zwyciężczyni show Michał Kwiatkowski dostał od zwyciężczyni "Star Academy" we Francji pół miliona dolarów. Co zrobił z pieniędzmi? Ogólnie mówiąc - zainwestował w siebie. Michał Kwiatkowski jest dla polskich widzów człowiekiem-zagadką. We Francji jest idolem nastolatek, ale w Polsce znany jest przede wszystkim z "Tańca z Gwiazdami". Tygodnikowi "Party" Michał opowiedział o przygodzie swego życia. Na pytanie, co zrobił z pół milionem dolarów, które otrzymał od zwyciężczyni "Star Academy" powiedział: - Nadal z niej korzystam! Trochę poszło na wydanie pierwszej płyty, kupiłem też mieszkanie w Paryżu, założyłem firmę muzyczną... i widać, że te pieniądze cały czas procentują. Kiedy ostatnio rozmawiałem Elodie (zwyciężczyni "Star Academy" we Francji - od red.), powiedziałem jej, że ciągle - po pięciu latach - każdego dnia przypominam sobie o jej dobrym geście - czytamy w "Party".

 

Michał Kwiatkowski jest dla polskich widzów człowiekiem-zagadką. We Francji jest idolem nastolatek, ale w Polsce znany jest przede wszystkim z Tańca z Gwiazdami. Tygodnikowi Party Michał opowiedział o przygodzie swego życia. Na pytanie, co zrobił z pół milionem dolarów, które otrzymał od zwyciężczyni Star Academy powiedział:

Nadal z niej korzystam! Trochę poszło na wydanie pierwszej płyty, kupiłem też mieszkanie w Paryżu, założyłem firmę muzyczną... i widać, że te pieniądze cały czas procentują. Kiedy ostatnio rozmawiałem Elodie (zwyciężczyni Star Academy we Francji - od red.), powiedziałem jej, że ciągle - po pięciu latach - każdego dnia przypominam sobie o jej dobrym geście - czytamy w Party.