Doda NIE WYSTĄPI na gali EMA MTV

Nawet jeżeli wygra głosowanie! O co chodzi?

 

Czy się to komuś podoba czy nie Doda znalazła się w 5 najlepszych europejskich artystów. W czwartek podczas gali ma zostać wręczona statuetka dla najlepszego artysty spośród pięciu z największą liczbą głosów. Wisienką na torcie miał być występ na głównej gali. OKAZUJE SIĘ, ŻE NIC Z TEGO. 

 

Jak informuje sama Doda na oficjalnej stronie zwycięzca nagrodę obierze, ale nie wystąpi ze swoim show:

ale na polskiej stronie głosować nie można. MTV postanowiło, że cała 5 finalistów zostanie pokazana na cały świat, ale nagrodę na scenie odbierze tylko wygrany! Natomiast nie wystąpi nikt... To, że znalazłam się w finałowej piątce jest ogromnym sukcesem! I pamiętajcie, że jestem jedyną kobietą w top5 więc raczej wiadomo na kogo będą zwrócone oczy

Doda obiecała, że gdy wygra głosowanie pomyśli o wjechaniu na scenę EMA różowym czołgiem. Ciekawe, co przygotowywali inni artyści na ten wieczór? 

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Doda NIE WYSTĄPI na gali EMA MTV
Zaloguj się
 • mistletoe

  Oceniono 35 razy 17

  jezusie, nie wyzywajcie jej już tak, przecież ona sama niedawno przyznała że wszystko co mówi należy dzielić przez pół, nie bierzcie tego dosłownie !!!

 • yeremi

  Oceniono 32 razy 14

  Jakoś nie jestem zdziwiony, że nie wystąpią. Ludzie wolą oglądać Lady Gagę, Placebo, czy cokolwiek innego znanego, niż wykonawcę nieznanego szerszej publiczności. To że ich pokażą to i tak jest wielkie wyróżnienie. Przecież to ogląda kilkanaście (kilkadziesiąt?) milionów ludzi.

 • azorcia27

  Oceniono 49 razy 13

  łeee myślałam że wystąpi ale to mtv niesprawiedliwe też trzymam kcuki że wygra

 • anioleczek111

  Oceniono 42 razy 12

  miejmy nadzieje ze jednaj nie wygra i nie bedzie musiala wjezdzac ta rozowa tandeta

 • maciek90

  Oceniono 35 razy 11

  jak słyszę że doda chce żeby na nią głosować ze względów patriotycznych to robi mi się niedobrze. Próbuje swój biznes i interes podnieść do rangi dobra narodowego.

 • littlerock

  Oceniono 16 razy 10

  To tak samo jak polscy piłkarze. W PL Wisła wygrywa, ale w Europie przegrywa z byle klubem z Łotwy. Nikt w Europie nie doceni tej lampucery. Dlatego nie chce startować w Eurowizji.

 • kajusia000

  Oceniono 54 razy 10

  trzymam kciuki za Dode!!!;D ;]

 • muukula

  Oceniono 42 razy 10

  ciekawe z jakiej gwiazdy tym razem sciagnie ubranie-Gagi Riri Madonny Brit?byle nie z Shakiry na nia jest za tlusta

 • bjorn

  Oceniono 13 razy 9

  Nikt nie wystąpi bo nie chcą przypału z Dodą w roli głównej. po co potem mają mówić na świecie, ze taki niski poziom. Skoro to jest najlepsza polska wokalistka to jakie są gorsze :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX