Frytka dostała swój program!

W ramach reklamy przebrała się za Madonnę.
Frytka ma swój program! W ramach reklamy przebrała się za Madonnę Agnieszka Frykowska na imprezach przebierała się za Madonnę. Jest już jasne, że to w ramach promocji jej nowego programu "Lub Czasopisma VIP" antenie Tele5. Dowiedzieliśmy się właśnie, jakie są przyczyny ostatniego wcielenia Frytki. Przypominamy - Frykowska na imprezach do złudzenia przypominała Madonnę. Serwisy plotkarskie szybko podchwyciły temat i na Agnieszkę powieszono przysłowiowe psy. Okazuje się jednak, że Frycia wcale nie skopiowała królowej popu, a jedynie się za nią przebrała. Powód? Jak dowiedział się Plotek.pl Agnieszka Frykowska dostała swój program! To nie są żarty. Frytka poprowadzi "Lub Czasopisma VIP" na antenie Tele5. Show Fryci rusza już 8 listopada. Będzie o gwiazdach, o VIP-ach, o imprezach, bankietach, darmowym jedzeniu i drinkach.

 

Dowiedzieliśmy się właśnie, jakie są przyczyny ostatniego wcielenia Frytki. Przypominamy - Frykowska na imprezach do złudzenia przypominała Madonnę:

 

 

 

 

Szybko serwisy plotkarskie temat podchwyciły i na Agnieszka powieszono przysłowiowe psy. Okazuje się jednak, że Frycia wcale nie skopiowała królowej popu, a jedynie się za nią przebrała. Powód? Jak dowiedział się Plotek.pl Agnieszka Frykowska dostała swój program! To nie są żarty. Frytka poprowadzi "Lub Czasopisma Vip" na antenie Tele5. Show Fryci rusza już 8 listopada. Będzie o gwiazdach, o VIPach, o imprezach, bankietach, darmowym jedzeniu i drinkach. 

 

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Frytka dostała swój program!
Zaloguj się
 • jackyll

  Oceniono 10 razy 6

  "Lub czasopisma" - przeciez to już było na żalosnym tele5... I to jest ten nowy "stary" program?? No błagam... to jakaś żenada... Tamto przecież było o tym samym...a że Fryta nie potrafi sama zredagować żadnego niusa to i program był beznadziejny i poniżej poziomu akceptowalności... ZAL.PL

 • barbapapa

  Oceniono 11 razy 5

  Wyniki ogladalnosci pomoga jej pociagnac cale 2-3 odcinki

 • samozwaniec

  Oceniono 6 razy 2

  Osoba znana z tego,ze ani urody ani mozgu.No i zero klasy.Widzialem ja na paru imprezach.Zawsze tragicznie ubrana i zawsze w towarzystwie odrzuconych z roznych castingow.Piatke oglada okolo 50 tysiecy widzow.Z powodu Frytki ogladalnosc spadnie do 10 tysiecy.Bo do prowadzenia programow nie bierze sie planktonu.Trzeba miec cos do powiedzenia,poza zdradzaniem swoich dni nieplodnych w kalendarzu...

 • justttynka

  Oceniono 1 raz 1

  zwykla obrzydliwa dziwka!!!!!najwieksza ku....w Polsce...frytka schowaj ten obrzydliwy ryj i te wymiete wary

 • woody

  Oceniono 1 raz 1

  www.youtube.com/watch?v=667-jFcLt7c No, milusia, po prostu. Subtelna dziewuszka, o której marzy każdy chłopiec...

 • pioter

  Oceniono 7 razy 1

  daleko jej do madonny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX