Kwaśniewska baluje z Kukulską i Sztabą, ale bez chłopaka

Szampańska noc prezydentówny. Co na to narzeczony?
Kwaśniewska baluje Szampańska noc prezydentówny. Co na to narzeczony? Wojciech Szuchnicki i Aleksandra Kwaśniewska choć są zaręczeni żyją oddzielnie. On mieszka w Trójmieście, ona w Warszawie, on bawi się nad morzem, ona w stolicy Wojciech Szuchnicki i Aleksandra Kwaśniewska choć są zaręczeni żyją oddzielnie. On mieszka w Trójmieście, a ona w Warszawie, on bawi się nad morzem, a ona w stolicy. Tym razem Ola na imprezę wybrała się z Natalią Kukulską, Adamem Sztabą i kilkoma znajomymi. Ekipa zaczęła zabawę od jednego z modnych warszawskich klubów. Pod wejściem ekipę zauważyli fotoreporterzy Starnews.pl. Po tańcach Kwaśniewska i znajomi pojechali na plac Trzech Krzyży, by w jednej z modnych knajpek wypić jeszcze drinka. Ola dobrze sobie radzi bez Wojtka, który najwidoczniej nie jest jej potrzebny do szczęścia.

Wojciech Szuchnicki i Aleksandra Kwaśniewska choć są zaręczeni żyją oddzielnie. On mieszka w Trójmieście, a ona w Warszawie, on bawi się nad morzem, a ona w stolicy.

 

Tym razem Ola na imprezę wybrała się z Natalią Kukulską, Adamem Sztabą i kilkoma znajomymi. Ekipa zaczęła zabawę od jednego z modnych warszawskich klubów. Pod wejściem ekipę zauważyli fotoreporterzy Starnews.pl.

 

Po tańcach Kwaśniewska i znajomi pojechali na plac Trzech Krzyży, by w jednej z modnych knajpek wypić jeszcze drinka.

 

Ola dobrze sobie radzi bez Wojtka, który najwidoczniej nie jest jej potrzebny do szczęścia. 

 

 

 

Więcej zdjęć z zabawy Oli i znajomych możesz zobaczyć pod tym linkiem.

 

Janus