TVN szykuje serial o Agencie Tomku

Wszystkie inne projekty zostały wstrzymane w tym szykowany przez Kingę Rusin.

Agent Tomek dzięki akcji z Weroniką Marczuk-Pazurą w jednej chwili stał się najbardziej rozpoznawanym Polakiem. Jego barwne życie wzbudziło zainteresowanie filmowców. TVN postanowił nakręcić serial na podstawie przygód i działań Tomasz Małeckiego .

 

Produkcja jest priorytetowa i wszystkie inne projekty zostały zawieszone. Jak donosi eFakt.pl jedną z ofiar tego zawieszenia jest Kinga Rusin. Prezenterka przedstawiła jakiś czas temu scenariusz nowego programu. Teraz musi się wstrzymać, bo nie ma decyzji. Była żona Tomasza Lisa nie kryła rozżalenie w rozmowie z tabloidem, ale doskonale zdaje sobie sprawę z reguł jakie panują na rynku.

 

Wszystkie scenariusze przedstawione TVN-owi poszły do kąta. Teraz wszyscy scenarzyści dosłownie prześcigają się w tworzeniu serialu opartego na historii o agencie Tomaszu. Zdają sobie sprawę, że to jest gorący temat i gwarancja sukcesu.

 

Zobaczymy ile serial będzie miał wspólnego z rzeczywistością i jak bardzo pozostanie obiektywny. Ciekawe też kogo zatrudnią do głównych ról? Martę Żmudę Trzebiatowską i Pawła Małaszyńskiego, jako etatowych aktorów większości produkcji TVN?

 

Janus