TVN szykuje serial o Agencie Tomku

Wszystkie inne projekty zostały wstrzymane w tym szykowany przez Kingę Rusin.

Agent Tomek dzięki akcji z Weroniką Marczuk-Pazurą w jednej chwili stał się najbardziej rozpoznawanym Polakiem. Jego barwne życie wzbudziło zainteresowanie filmowców. TVN postanowił nakręcić serial na podstawie przygód i działań Tomasz Małeckiego .

 

Produkcja jest priorytetowa i wszystkie inne projekty zostały zawieszone. Jak donosi eFakt.pl jedną z ofiar tego zawieszenia jest Kinga Rusin. Prezenterka przedstawiła jakiś czas temu scenariusz nowego programu. Teraz musi się wstrzymać, bo nie ma decyzji. Była żona Tomasza Lisa nie kryła rozżalenie w rozmowie z tabloidem, ale doskonale zdaje sobie sprawę z reguł jakie panują na rynku.

 

Wszystkie scenariusze przedstawione TVN-owi poszły do kąta. Teraz wszyscy scenarzyści dosłownie prześcigają się w tworzeniu serialu opartego na historii o agencie Tomaszu. Zdają sobie sprawę, że to jest gorący temat i gwarancja sukcesu.

 

Zobaczymy ile serial będzie miał wspólnego z rzeczywistością i jak bardzo pozostanie obiektywny. Ciekawe też kogo zatrudnią do głównych ról? Martę Żmudę Trzebiatowską i Pawła Małaszyńskiego, jako etatowych aktorów większości produkcji TVN?

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (6)
TVN szykuje serial o Agencie Tomku
Zaloguj się
 • lukis

  Oceniono 8 razy 6

  TVN ma łeb do programów i seriali! :)

 • tilatekila

  Oceniono 4 razy 4

  lukis masz racje! co jak co, ale znowu maja kolejny pomysl ktory konkurencje wystrzeli w kosmos:P

 • znowu_ja

  Oceniono 5 razy 3

  TVN wie jak robić pieniądze :)

 • aruna83

  Oceniono 4 razy 2

  dobre, on wsadził za kraty jednąz TVN-owskich gwiazd a oni teraz zrobią z niego gwiazde :)

 • raper_traper

  Oceniono 4 razy 2

  też myślałem, że można by zrobić serial o Tomku, dokładnie miałem na myśli sitcom, ciekaw jestem w jakiej konwencji zrobi to TVN

 • meeeeeee

  Oceniono 4 razy -2

  podobno agent Tomek to był nikt inny jak ucharakteryzowany Szymon Majewski, ponoć wszystkie jego akcje-prowokacje były nagrywane ukrytą kamerą jako kolejne odcinki programu "Mamy Cię" ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX