Pospieszalski stracił pracę w porannym programie! Zastąpi go Kammel?

Jan Pospieszalski prowadził program zaledwie kilka tygodni. Teraz na jego miejsce wskoczy Tomek?
Zmiany w TVP Pospieszalski stracił pracę w porannym programie! Zastąpi go Kammel? Pospieszalski stracił pracę w porannym programie! Zastąpi go Kammel? TVP cierpi na deficyt gwiazd, dlatego powrót Kammela (wszyscy go znają) byłaby im na rękę Jan Pospieszalski prowadził program zaledwie kilka tygodni. Teraz na jego miejsce wskoczy Tomek? We wrześniu po raz pierwszy Jan Pospieszalski i Marzena Rogalska poprowadzili wspólnie "Pytanie na śniadanie". Zatrudnienie Pospieszalskiego w porannym programie od początku budziło spore kontrowersje. Odchudzanie, moda, show-biznes czy gotowanie to nie są tematy, w których specjalizuje się Pospieszalski. W końcu władze TVP powiedziały dość i w środę odsunęli go od prowadzenia programu. Kto go zastąpi? "Fakt" twierdzi, że na korytarzach telewizji aż huczy od plotek na temat powrotu Kammela. Tomasz prowadził już poranny program i przeważnie świetnie radził sobie przed kamerami. Kto jak kto, ale on najlepiej odnajduje się właśnie w tematyce lifestylowej. Telewizja publiczna cierpi ostatnio na deficyt gwiazd, dlatego powrót Kammela (wszyscy go znają) byłaby im na rękę.

We wrześniu po raz pierwszy Jan Pospieszalski i Marzena Rogalska poprowadzili wspólnie "Pytanie na śniadanie". Zatrudnienie Pospieszalskiego w porannym programie od początku budziło spore kontrowersje. Odchudzanie, moda, show-biznes czy gotowanie to nie są tematy w których specjalizuje się Pospieszalski.

 

W końcu władze TVP powiedziały dość i w środę odsunęli go od prowadzenia "Pnś". Kto go zastąpi? "Fakt" twierdzi, że na korytarzach telewizji aż huczy od plotek na temat powrotu Kammela.

 

 

 

Tomasz prowadził już poranny program i przeważnie świetnie radził sobie przed kamerami. Kto jak kto, ale on najlepiej odnajduje się właśnie w tematyce lifestylowej. Telewizja Publiczna cierpi ostatnio na deficyt gwiazd, dlatego powrót Kammela ( wszyscy go znają) byłaby im na rękę. 

 

Szaza

Więcej o: