Płytę Chylińskiej kupują dresiarze?

Tydzień po premierze "Mordern Rocking" wiemy jak sprzedaje się krążek i kto kupuje dzieło Agnieszki.
Kto kupuje Chylińską? Płytę Chylińskiej kupują dresiarze? Agnieszka Chylińska , ma powody do świętowania. Jej płyta "Modern Rocking" sprzedaje się fantastycznie. Już w pierwszy dzień uzyskała status "Złotej Płyty" Tydzień po premierze "Mordern Rocking" wiemy jak sprzedaje się krążek i kto kupuje dzieło Agnieszki. Agnieszka Chylińska , sorry - Lady Aga ma powody do świętowania. Jej solowa płyta "Modern Rocking" sprzedaje się fantastycznie. Już w pierwszy dzień uzyskała status "Złotej Płyty". Potwierdza to Oficjalna Lista Sprzedaży, gdzie płyta Chylińskiej zajmuje pierwsze miejsce. Jest najchętniej kupowanym krążkiem wśród 50. Kto kupuje płyty Lady Agi? Zapytaliśmy w jednym z warszawskich sklepów muzycznych o sprzedaż płyty Agnieszki Chylińskiej. Jak mówi osoba, która tam pracuje w ciągu ciągu 6 dni sprzedała się połowa z zamówionych płyt. Na pytanie, kto najczęściej po nowy krążek rockmanki przychodzi usłyszeliśmy - "drechy".

 

Agnieszka Chylińska , sorry - Lady Aga ma powody do świętowania. Jej solowa płyta "Modern Rocking" sprzedaje się fantastycznie. Już w pierwszy dzień uzyskała status "Złotej Płyty". Potwierdza to Oficjalna Lista Sprzedaży, gdzie płyta Chylińskiej zajmuje PIERWSZE MIEJSCE. Jest najchętniej kupowanym krążkiem wśród 50. Kto kupuje płyty Lady Agi?

 

 

Zapytaliśmy w jednym z warszawskich sklepów muzycznych o sprzedaż płyty Agnieszki Chylińskiej. Jak mówi osoba, która tam pracuje w ciągu ciągu 6 dni sprzedała się połowa z zamówionych płyt. Na pytanie, kto najczęściej po nowy krążek rockmanki przychodzi usłyszeliśmy - "drechy".

 

 

Nowy target Agnieszki:

 

 

 

 

 Mrock