Najbardziej przypałowe gwiazdy! TOP 8

Na imprezę bez majtek, upiją się na przyjęciu, albo zapomną pójść do toalety. Dla niektórych to codzienność. Te historie to legendy celebryckiego świata.

Stworzyliśmy listę 8 gwiazd, które mają na koncie najwięcej "przypałów/wpadek" w karierze. Zaczynamy od zagranicznych, a w przyszłym tygodniu zajmiemy się naszym podwórkiem. Wśród naszej ósemki przeważają kobiety.

 

Miejsce 8 Lily Allen:

 

Brytyjska piosenkarka ma na koncie wpadki liczone w setkach. Niefortunne wypowiedzi, występy po pijaku, alkoholowe burdy, narkotyki i przypadkowy seks. Lily lubi też pokazywać swoje wątpliwej urody piersi. Największym atutem Allen jest trzeci sutek! Ktoś chętny?

 

Na zdjęciach widać, jak Lily okłada dziewczynę, która miała czelność przejść koło jej samochodu. Codzienność? 

 

 

 

 

Miejsce 7 Fergie, czyli Stacy Ferguson:

 

Wokalistka Black Eyed Peas jest szczera do bólu. W wywiadach opowiadała o swoich skłonnościach biseksualnych, przynależności do gangów, nadużywaniu alkoholu i ciężkich narkotyków. Ostatnio Fergie lubi się pokazać bez makijażu, widać piętno operacji plastycznych i różnego rodzaju "chemikaliów". Bez maski wygląda strasznie.

 

Do największych przypałów Fergie należy występ w zasikanych spodniach. Jej pęcherz nie wytrzymał parcia w czasie koncertu.

 

 

 

Miejsce 6 Lindsay Lohan

 

Złote dziecko Hollywood. Ma zaledwie 23 lata (wygląda na więcej) i można powiedzieć, że przegrała karierę. Wszystko przez zamiłowanie do używek i szczęście do toksycznych związków. Linds obecnie planuje wziąć ślub z didżejką Samanthą Ronson. W 100% nie wiadomo, panie tyle razy się schodziły i rozchodziły, że ciężko dojść, czy obecnie są razem.

 

Lindsay specjalizuje się w odwykach i popijawach, czasem wypadnie jej pierś. Według wszystkich znaków na niebie i ziemi jest uzależniona od seksu (na zdjęciu Lohan wraca z imprezy do domu).

 

 

 

Miejsce 5 Amy Winehouse

 

Jeden z największych talentów sceny muzycznej i zarazem jedna z największych wpadek. Woda sodowa szybko uderzyła jej do głowy i omal całkowicie nie zniszczyła. Szybko zatraciła się w narkotykach (crack, heroina - wszystko, co daje kopa). Twarz Amy wygląda, jakby nigdy nie widziała światła, wypryski, przebarwienia i syfy. Burzliwe małżeństwo skończyło się rozwodem. Czas mijał im na awanturach, zdradach, bijatykach i wspólnym ćpaniu.

 

Ostatnio Amy chyba wychodzi z dołka. Oznaką tego mają być nowe piersi, powiększone o kilka rozmiarów.Na zdjęciu piosenkarka w pełnej okazałości.

 

 

 

 

Miejsce 4 David Hasselhoff

 

Znany ze "Słonecznego patrolu" Mitch przeszedł do historii show biznesu jako najbardziej pijany tatuś. Kilkakrotnie próbował leczyć się z nałogu, jednak bez sukcesu. Córeczki chcąc pokazać, jak wygląda i zachowuje się w tatuś po alkoholu, nagrały jego popisy. David leży na podłodze i bełkocząc je hamburgera.

 

Od tamtej pory Hoff miał jeszcze kilka pijackich występów. Po jego twarzy widać, że nadal nie poradził sobie z nałogiem (poniżej video z pijanym Davidem).

 

 

 

 

Miejsce 3 Kate Moss

 

Najbardziej znana modelka na świecie. Gdyby nie wpadki, byłaby twarzą większości domów mody. Przez jej problemy z nadużywaniem narkotyków i alkoholu, co chwila traci kontrakty, by później mozolnie odzyskiwać pozycję liderki. Do historii "modelingu" przeszedł jej film, gdy wciąga kokainę. Według większości wszystkie jej problemy brały się ze związku z muzykiem Petem Dohertym. Kate lubi od czasu do czasu się obnażyć, dla sportu.

 

W środowisku modelka ma przezwisko kokainowa Kate (poniżej słynny filmik).

 

 

 

 

Miejsce 2 Britney Spears

 

Karierę zaczęła w wieku kilkunastu lat i od razu zawojowała listy przebojów. Starsi i młodsi pokochali jej słodką buźkę aniołka. Powoli zmieniła się w coraz bardziej rozwydrzoną dziewczynkę. Nie radzi sobie z presją, zaczęła ćpać i chlać. Zdarzyło się jej zapomnieć i wyjść na imprezę bez majtek. Związała się z tancerzem, który odebrał jej dzieci. Podobno istnieje jej sekstaśma, ale do sieci dotąd nie trafiła.

 

Koronnym numerem Brit było ogolenie się na łyso w świetle kamer (na zdjęciu piosenkarka w karetce po załamaniu nerwowym).

 

 

 

 

Miejsce 1 Paris Hilton

 

Słynna dziedziczka ma na koncie wszystkie dotychczas wymienione wpadki: narkotyki, alkohol, brak bielizny, seks z byle kim, seks taśmę. Ma na koncie nawet "odsiadkę". A do tego przez swój brak inteligencji Paris zarabia miliony dolarów. Można ją kochać albo nienawidzić - obojętnie nie da się przejść. To tak jak z Jolą Rutowicz.

 

Paris dawno nie zrobiła nic głupiego, może wydoroślała? Na zdjęciu kadr ze słynnego filmu "One night in Paris".

 

 

 

 

Zagłosuj w sondzie na najbardziej "przypałową" gwiazdę:  

Kto jest najbardziej przypałowy?