Kożuchowska i Żmijewski stracą pracę w telewizji?!

Teatr albo seriale - aktorzy muszą wybrać.
Stracą pracę w telewizji? Teatr albo seriale - aktorzy muszą wybrać. Teatr albo seriale - aktorzy muszą wybrać. Ministerstwo Kultury chce ukrócić działalność aktorów występujących zarówno w serialach jak i sztukach teatralnych. Ministerstwo Kultury postanowiło zająć się aktorami, którzy występują zarówno w serialach jak i sztukach teatralnych. W ten sposób utrudniają funkcjonowanie teatrów, które muszą dostosowywać się do ich wolnych terminów. Kto może stracić na tych zmianach? Kożuchowska, czy Szyc? Praca w teatrze jest dla każdego aktora wielkim wyzwaniem, ale niestety nie gwarantuje wielkich zarobków. Jak podaje "Super Express", najpopularniejsi aktorzy za jeden dzień gry na planie serialu dostają 8 tysięcy złotych. Tyle samo zarabiają za miesiąc pracy w teatrze! - Myślę, że aktor Teatru Narodowego nie powinien grać w serialu. Nie wyobrażam sobie, by np. Andrzej Seweryn nagle stał się serialową gwiazdą. Ale w przypadku innych teatrów, np. Polonii, to jest fantastyczne, serialowy aktor przyciąga na spektakle widzów - mówi "Super Expressowi" Mieczysław Hryniewicz grający w serialu "Na Wspólnej". Są tacy, którzy są zwolennikami nowelizacji tej ustawy, ale jednak większość osób ze środowiska aktorów jest przeciwna zmianom, które zamierza wprowadzić ministerstwo.

Ministerstwo Kultury postanowiło zająć się aktorami, którzy występują zarówno w serialach jak i sztukach teatralnych. W ten sposób utrudniają funkcjonowanie teatrów, które muszą dostosowywać się do ich wolnych terminów. Kto może stracić na tych zmianach? Kożuchowska czySzyc

 

 

Praca w teatrze jest dla każdego aktora wielkim wyzwaniem, ale niestety nie gwarantuje wielkich zarobków. Jak podaje "Super Express", najpopularniejsi aktorzy za jeden dzień gry na planie serialu dostają 8 tysięcy złotych. Tyle samo zarabiają za miesiąc pracy w teatrze! 

Myślę, że aktor Teatru Narodowego nie powinien grać w serialu. Nie wyobrażam sobie, by np. Andrzej Seweryn nagle stał się serialową gwiazdą. Ale w przypadku innych teatrów, np. Polonii, to jest fantastyczne, serialowy aktor przyciąga na spektakle widzów - mówi "Super Expressowi" Mieczysław Hryniewicz  grający w serialu "Na Wspólnej"

Są tacy, którzy są zwolennikami nowelizacji tej ustawy, ale jednak większość osób ze środowiska aktorów jest przeciwna zmianom, które wymyśliło ministerstwo. Co myślicie na ten temat?

 

Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Kożuchowska i Żmijewski stracą pracę w telewizji?!
Zaloguj się
 • leleth

  Oceniono 12 razy 12

  Niestety najbardziej stracą na tym teatry, bo logiczne że aktorzy wybiorą pracę która daje popularność i ma lepsze zarobki.

 • turbodymoman

  Oceniono 12 razy 10

  Mam nadzieję, że ksiądz Mateusz nie odejdzie z telewizji. U kogo będę się spowiadał?

 • kaliszanka

  Oceniono 5 razy 5

  to o kim wy w końcu piszecie? o Żmijewskim i Kożuchowskiej czy Szycu i Kożuchowskiej? bo w tytule i na pierwszym zdjęciu jest Żmijewski, ale później piszecie już o Szycu...

 • agatka.wariatka

  Oceniono 5 razy 3

  Niektórych Aktorów to naprawdę żal, kiedy chałturzą w serialach . Niektórzy nigdy się do tego nie zniżą, ale niektórzy aktorzy, a raczej aktorzyny, to niech dadzą spokój prawdziwemu aktorstwu i lepiej niech grają Hanki Mostowiakowe, jakieś tam Kingi czy inne "wybitne" role na miarę ich dennego talentu.

 • sombrero

  Oceniono 12 razy 2

  Za Kożuchowską płakać nie będę. I już.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 3 razy 1

  Nie przejdzie, nie ma szans.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX